Після завершення зйомок шоу "Україна має талант" Ксенія Мішина повернулась до акторства. Вона знімається у новому фільми чи серіалі. Яку роль отримала "Холостячка" – невідомо, однак її образ у фаті сколихнув мережу.

Читайте також Ксенія Мішина в топі з відкритим животом прийшла на шкільну лінійку сина

Так, Ксенія Мішина приміряла приталену яскраво-рожеву сукню з оголеними плечима, яку поєднала з чорними ботфортами на підборах. Можливо, цей образ співачки залишився б "одним із", якби не біла фата з рожевим бантом.

Наречена готова,
– підписала акторка одне з фото.

Уважні фоловери швидко збагнули, що це лише сценічний образ Ксенії Мішиної. Тоді як інші припустили, що "Холостячка" одружується з нібито екскоханим Олександром Еллертом.

Ксенія Мішина в образі нареченої / Фото з інстаграму акторки

Ксенія Мішина в образі нареченої / Фото з інстаграму акторки

Стосунки Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта: головне

  • 16 липня Ксенія Мішина повідомила про розрив з Еллертом, з яким зустрічалась більше як пів року й планувала спільних дітей.
  • 18 серпня, Еллерт несподівано привітав Мішину з річницею стосунків – опублікував ролик, змонтований зі спільних фото та відео. У підписі актор назвав акторку "кохана", а пояснювати фанам бодай щось – відмовився.
  • Через тиждень екскоханих заскочили в аеропорту, коли зірка нібито лише з сином відлітала на Кіпр.
  • Згодом Ксенія Мішина та Олександр Еллерт засвітились на весіллі друзів – Дмитра Сови та Даші Легейди. На святкуванні акторка впіймала букет нареченої.
  • У свіжому інтерв'ю Славі Дьоміну Еллерт неоднозначно прокоментував стосунки з Мішиною. Він заявив, що "скуповує квіти у всіх квіткових магазинах".