Українська акторка Ксенія Мішина з початку повномасштабного вторгнення набрала 9 кілограмів. За словами зірки, їй у схудненні допомогло здорове харчування та тренування кілька разів на тиждень.

Дивіться також Ксенія Мішина схудла на 9 кілограмів: вражаючі фото до та після

Ксенія Мішина пояснила, чому вирішила худнути

В ефірі ранкового шоу Ксенії Мішиній запропонували фокачу, але вона відмовилась від частування та підкреслила, що їсть "тільки здорову їжу".

Я набрала 9 кілограмів, і це було надзвичайно стресово для мене. Як на мене, я виглядала дуже погано. Але це є суб'єктивна історія. Я зрозуміла, що мені треба братися за своє тіло. Це надзвичайно крута робота над собою. Я показала свій результат, але розумію, що комусь він може не сподобатися,
– поділилась акторка.


Ксенія Мішина до та після схуднення / Фото з інстаграму Ксенії Мішиної

"Я показала момент того, що над своїм тілом можна працювати і зробити те, що захочеш. Могла навіть шість разів на тиждень займатися спортом. Це була для мене ціль і мені подобалося. Коли бачиш навіть маленький результат, то настає момент ейфорії. І це дає енергію, щоб рухатись далі".

Акторка додала, що її схуднення було "крутим трансформаційним періодом", що подарував їй гарне тіло, здоров'я та чисту свідомість.