У новій інстаграм-публікації Ксенія Мішина порушила тему страхів, які, на її думку, керують вибором дівчат у стосунках. Жінка переконана, що впродовж останнього тижня після фіналу шоу, коли Ксенія обрала переможцем Олександра Еллерта, а не Олексія Тригубенка, у суспільстві оголився цілий пласт проблем.

До слова Віддалась коханню: Аніта Луценко заступилась за Ксенію Мішину після фіналу "Холостячки"

На думку Мішиної, дівчатами сьогодні часто керує "страх бідності, незахищеності, гонитви за сумками, шубами, затишним будинком і повної відсутності довіри до світу". Таким чином холостячка вирішила пояснити, що незважаючи на матеріальні блага в Олексія, вона все ж обрала Олександра, ймовірно, у якого значно менший дохід.

"Я розумію, чому у вас так "бомбануло". Багато хто побачив в одному з героїв – шанс! Багато так і писали: Ксюша, ти упустила свій шанс. Я не сперечаюся, для когось це так і є. Зустрівши такого чоловіка, дівчина з такою позицією навіть подумає, що закохана, адже разом з ним отримає забезпечення своїх матеріальних і емоційних проблем. А взамін з подяки даруватиме йому секс. Так виходить?!" – наголосила Мішина.

Головна героїня проєкту "Холостячка" зізналась, що багато хто звинувачував її після проєкту у тому, що вона завдала болю Олексію своїм рішенням, проте вона переконана, що у фіналі залишалися лише усвідомлені чоловіки, які, йдучи на проєкт, розуміли, що так може бути з кожним.

"Чи обманювала я?! Ну "камон"! Звичайно ні, в цьому ж і є суть реаліті, мені підібрали з тисяч заявок такі типажі, які спочатку мені підходили. Тому, дівчатка, я вам бажаю: любіть себе, поважайте, не шукайте легких шляхів, а шукайте способи розвиватися, щоб в момент, коли доля подарує вам можливість вибору, ви мали можливість зробити його серцем, а не на калькуляторі", – підсумувала українська зірка.

Що відомо про фінал шоу "Холостячка: коротко

  • У фінал проєкту потрапили два учасники – комік Олександр Еллерт та бізнесмен Олексій Тригубенко. Два абсолютно різних чоловіки боролись за серце Мішиної і до кінця проєкту не давали фанатам зрозуміти, хто ж її завоює.
  • Незважаючи на спокійний характер Олексія та його бажання сформувати сім'ю, жінка обрала Олександра, чим спричинила неоднозначну реакцію у суспільстві.
  • Прихильники почали "хейтити" Ксенію за її сумнівний вибір та зазначили, що її попередній нещасливий досвід нічого її не навчив. Втім, зірка неодноразово вже коментувала у мережі своє рішення, зазначаючи, що робила вибір серцем.
  • Вже 25 грудня у постшоу "Холостячка" стане відомо, чи залишилась після проєкту пара у стосунках та як склалась їхня доля.