Вже кілька днів уся країна обговорює фінал одного з найрейтинговіших шоу 2020 року. "Холостячка" Ксенія Мішина, яка вирішила будувати стосунки з Олександром Еллертом, розчарувала безліч прихильників та глядачів, однак спортсменка Аніта Луценко в інстаграм-профілі заступилась за красуню та підтримала її вибір.

До теми Подобаються американські гірки: Оля Полякова розкритикувала вибір "Холостячки" Ксенії Мішиної

Аніта Луценко заступилась за "Холостячку" Ксенію Мішину

Тренерка й ведуча зізналась, що було б логічно, якби у фіналі Ксенія Мішина обрала Олексія Тригубенка. Вона не стала приховувати, що на місці героїні зробила б так сама, адже кожна дівчина мріє про такого чоловіка. Проте акторка неодноразово повторювала, що керувалась не розумом, а серцем, а на думку спортсменки, почуття – це завжди ризик. Тому вибір Мішиної на користь Еллерта вона вважає гідним.

Я шалено щаслива за Ксенію! Вона змогла відключити думки "так треба", і "соціально правильно", і "надійно" та віддалась найважливішій і так, точно ризикованій справі – коханню,
– пояснила Аніта Луценко.

Вона додала, що сама неодноразово отримувала пропозиції від добрих, веселих чоловіків з грошима, квартирами, машинами й амбіціями, проте кожному з них відмовляла, адже не відчувала, що по-справжньому кохає. Аніта Луценко розповіла, що у свого теперішнього чоловіка Олександра закохалась з першого погляду й не мала жодних сумнівів, що він саме той, хто їй потрібен. Почуття між ними не згасають досі, адже головне в стосунках – любов.

"Коли я зустріла свого чоловіка, ніяких сумнівів не було, з першого погляду ти просто знаєш, що це твій чоловік. І сьогодні я шалено закохана, як і в перший день. А з тими "правильними", я впевнена на 300 відсотків, я точно вже розлучилася б і була б зла на життя… Краще місяць в любові, ніж 20 років без", – написала Аніта Луценко.