Фінал проєкту щороку відбувається за кордоном, де головні герої проводять час з учасниками на романтичних побаченнях, втім "Холостячка" цьогоріч в умовах пандемії провела останній випуск в Україні. Втім, саме тут Ксенія Мішина мала можливість краще дізнатись про учасників шоу та "в рідних стінах" та рідному місті сформувати про них свої думки.

Важливо! Холостячка 9 випуск: хто переміг у проєкті

Олексій та Олександр у фінальном, дев'ятому випуску шоу мали можливість познайомитись із батьком Ксенії Олександром. Оскільки мама і тато холостячки живуть у Севастополі, то приїхати у Київ зміг лише батько. Жінка зізналась, що її рідні з дитинства розлучені, проте вона однаково їх любить і цінує.

Зустрівшись із Ксенією, Олексій був неймовірно радий її бачити. Він зізнався, що поки вони не бачились, він встиг подивитись серіал за її участю "Кріпосна". Жінці це було дуже приємно, оскільки раніше жоден із учасників "Холостячки" не знав, у яких фільмах вона грала.

Після цього Ксенія поділилась чоловіку, що сьогодні він познайомиться з її батьком. Олексій дуже зрадів такій новині і поспішив на зустріч. Там батько тепло його прийняв і одразу запропонував йому разом повправлятись над керуванням маленького літака за допомогою пультів. Олексій швидко все осягнув та чудово провів час разом з батьком та Ксенією на свіжому повітрі.

Згодом всі відправились у ресторан, щоб поїсти, погрітись та ближче поспілкуватись між собою. Батько "не пас задніх", тому одразу почав розпитувати його про житло та плани на майбутнє. Також він запитував Олексія про його роботу, про ставлення до сина Ксенії Платона, про публічність її можливої коханої як акторки та загалом про побут, який він уявляє разом з Мішиною. Загалом, батько Олександр був задоволений зустріччю з Олексієм і мав про нього лише приємні враження.

Наступного дня Ксенія Мішина зустрілась із Олександром Еллертом, де також повідомила йому про знайомство з батьком. На противагу Олексію, Еллерт трішки занервував, проте зібрався духом і дуже відкрито та весело зустрівся з батьком. Перша фраза, яка вразила як батька, так і Ксенію, звучала з уст Олександра так: "Окрім спільного імені, нас об'єднує ще дещо: ми любимо одну і ту ж жінку". Мішина поділилась, що таких слів вона ніколи не чула від Олександра, тому було дивно, чому він це сказав батькові, а не їй у минулі тижні.

Зустріч батька з Олександром та Ксенією відбулась біля озерця за риболовлею. Там на них чекав і невеличкий пікнік з алкоголом, що було не дуже до вподоби Ксенії. Втім, Еллерт не зміг відмовити батькові у рюмці, тому охоче з ним випивав, знаючи, що цього зовсім не поділяє Ксенія. Окрім застілля, батько з Ксенією та Олександром також порибалили, але їжі вони багато з цього не мали.

Їхня розмова також продовжилась у ресторані, де батько розпитував Еллерта, чи готовий він йти назустріч Ксенії, на що той сказав, що не буде "потикати" жінці. Після зустрічі холостячка обговорила з батьком все, що було, та зробила висновок, що Еллерт – доволі егоїстичний чоловік, який не захоче шукати з неї компроміси.

Цікаво Холостячка: біографія переможця Олександра Еллерта

Наостанок Тригубенко вирішив максимально вразити Ксенію: зі спокійного чоловіка він перетворився у зухвалого та сексуального водія "дріфту". Чоловік обожнює це заняття і захотів цим вразити кохану. На високій швидкості вони катались по всьому закинутому стадіоні та робили величезні хмари пилу, проте це настільки вразило Ксенію, що у неї просто не знайшлось слів.

Таким вчинком Олексій хотів довести холостячці, що в ньому присутній екстрим та драйв, а не лише романтика. Такого Ксенія точно не очікувала, проте дуже оцінила цей вчинок і отримала шалений адреналін.

Друга частина побачення була не менш захопливою: він привіз її у цирк, де разом з нею навчився художньої гімнастики. Ксенія була неймовірно щасливою, що змогла спробувати такий вид спорту під куполом цирку. Хоча їм було складно і нічого не виходило, побачення все ж вдалось.

Наостанок пара відправилась на вечерю у затишний номер, де для них двох був сюрприз – відеоролик від Григорія Решетника, у якому йшлось про те, щоб перед фіналом пара проговорила всі незручні моменти одне про одного. Спочатку Ксенія з Олексієм не знали, про що говорити, але їм допомогло продовження відео: кадри із залаштунків шоу, де вони говорили одне опро одного незручні речі. Так це їх і наштовхнуло на розмови, де вони відверто повогорили і більше одне одного зрозуміли. Саме це їх ще більше зблизило.

Варто знати Холостячка: всі учасники шоу

Еллерт також вирішив вразити Ксенію яскравим побачення і водночас побороти власний страх висоти – політати на паропланах за Києвом. Вони летіли за принципом летючого змія, прикріпляючись тросом до автомобіля. Пароплан таким чином набирав висоту і взлітав у небо. Ксенія та Олександр летіли поокремо з інструкторами, проте не втрачали зв'язок одне з одним за допомогою рації.

На паропланах вони змогли розгледіти усі райони Києва, а після приземлення звільнились від парашутів і побігли одне до одного з обіймами та поцілунками. Пара була під великим враженням, а Ксенія особливо оцінила такий вчинок, оскільки вона це розцінила як крок назустріч їй.

Згодом пара відправилась у Київ та водночас подивилась схожі відеоролики, як у випадку з побаченням Олексія, про незручні моменти від Григорія Решетника. Там також кожен з них за кадром розповідали одне про одного "цікаві" речі, після чого по черзі виправдовувались.

Їхнє побачення продовжилось у спа-центрі, де вони незручно розмовляли одне з одним, не могли знайти ніяк спільної мови та дуркували у джакузі. Проте Ксенія була незадоволена цим всім, оскільки все було на межі дружби і веселощів, не більше.

День "Х" настав. До цього моменту готувалась як Ксенія, так і фіналісти шоу – Олексій та Олександр. Перед жінкою стояв складний вибір, адже чоловіки – зовсім різні. Втім, вони дійшли до фіналу і все ж змогли завоювати її прихильність.

Ксенія з'явилась на церемонії у чарівному образі – білому костюмі, який складався з топу із відвертою зоною декольте, та пишної фатинової спідниці. Її волосся було пишно вкладене та підкречене, а підкреслював зачіску тонкий обруч з камінцями.

На церемонію чоловіки також прибули у не менш стильних образах: Олексій обрав класичний образ, в той час як Олександр – більш сучасний.

Втім, праця стилістів була не настільки важливою, як головний вибір холостячки. Після довгих роздумів, сліз на церемонії, важливих слів та зізнань у коханні двох чоловіків, Ксенія віддала перевагу Олександру Еллерту. Незважаючи на те, що у Олексія було значно більше переваг і з ним вона була найщасливішою жінкою, свій вибір вона віддала Олександру. Він став переможцем цього шоу.