Вся країна з нетерпінням чекала на фінал "Холостячки", щоб дізнатися, з ким Ксенія Мішина прдовжить будувати стосунки поза межами проєкту. Проте не всім глядачам сподобався її вибір, оскільки за два місяці знімань улюбленцем публіки став інший фіналіст – Олексій Тригубенко. На особистій сторінці в інстаграмі Ксенія опублікувала допис, у якому відреагувала на сотні негативних коментарів.

До теми Вибір я робила серцем: Ксенія Мішина вперше прокоментувала фінал шоу Холостячка

Ксенія Мішина про свій вибір на "Холостячці"

"Не приховуватиму, що мені було боляче читати величезну кількість токсичних і образливих коментарів на свою адресу і про моє рішення лише тому, що я пішла за покликом серця. Йдучи на проєкт, я ризикнула всім, оголивши свою душу і пообіцявши собі та вам чесну історію. Я зробила все, що залежало від мене. Зокрема, була чесною у фіналі, перед багатомільйонною аудиторією", – написала в публікації Мішина.

Ксенія зазначила, що розуміє глядачів, адже, переглянувши змонтовані за певними законами жанру відео, важко зрозуміти, яка людина насправді. "Холостячка" поділилася, що це був нелегкий шлях і для неї, і для чоловіків, бо, коли з'являються емоції та почуття і від цього залежить твоє життя, важко покладатися лише на логіку.

"Якщо бути зовсім відвертою, я увійшла у ті двері, які відкрилися мені ще на першій зустрічі. Багато з вас справедливо помітили, що іскра між мною та моїм обранцем виникла ще на початку шоу. Коли я йшла на проєкт, хотіла пізнати себе, пізнати інших чоловіків, побачити їх і усвідомити в душі свої щирі бажання та очікування. Я усвідомлено йшла на зближення з тими, хто відгукнувся, щоб пізнати себе та їх якомога краще. І хочеться вам цього чи ні, але це і є суть цього реаліті", – розповіла Мішина.

Ксенія наголосила, що вона, як і більшість жінок, щиро хоче, щоб її кохали, турбувалися про неї, захищали та оберігали. І за цим всі вона також йшла на проєкт, проте головною ціллю її участь у "Холостячці" було кохання. Дівчина поділилася, що шоу показало їй одну важливу річ: вона самодостатня особистість і чоловік для неї, насамперед, така ж особистість, а не закриття дефіцитів у її житті.

"У мене лише одне життя і я живу його чесно, з гордо піднятою головою. Мені не раз доводилося приймати складні рішення, але я ніколи ні про що не шкодувала і завжди переконувалася в тому, наскільки прекрасний задум Творця", – наголосила "Холостячка".

Також Ксенія звернулася до жінок, які залишали негативні коментарі на її адресу, і попросила їх були добрішими одна до одної.

"Поки ви не дасте розуміння, любові, прийняття і поваги до інших, ви не зможете дати це, насамперед, самі собі! Адже щастя в вашому житті починається з вас самих", – наголосила акторка.