Різдвяні й новорічні свята стають щораз ближче, тому світові знаменитості розпочинають підготовку. Найпершим етапом у ній зазвичай є прикрашання дому, що створює святкову атмосферу і підіймає настрій.

Дивіться також Білий дім офіційно прикрасили до різдвяних свят: атмосферне відео

Як Мадонна прикрашала ялинку

Знаменита американська виконавиця Мадонна також розпочала підготовку до свят і прикрасила домівку до Різдва. Велику ялинку вона поставила у кутку та біля каміна однієї з кімнат будинку.

Новорічну красуню прикрашали усією сім'єю: діти Мадонни, сама артистка та її бойфренд Ахламалік Вільямс. Всі члени родини в цей день одягнулися в кумедні костюми ельфів.

Ялинку прикрасили смарагдовими кульками, іграшками у формі нот, штучним снігом, гірляндами та іншими святковими декораціями. Тому тепер і в будинку Мадонни сяють святкові вогні.

Не тільки Мадонна прикрасила дім до свят:

  • Італійська блогерка К'яра Ферраньї була однією з перших, хто причепурив домівку святковими декораціями.
  • Американська співачка Брітні Спірс почала підготовку до новорічних і різдвяних свят. Вона вже поставила велику ялинку вдома.
  • У Білому домі днями завершили передсвяткову метушню. Найбільшу ялинку прикрасили білими голубами з назвами кожного штату Америки, а ще більше невеликих красунь виблискують у різних кімнатах.
  • У Віндзорському замку, а також Голірудському палаці також запалили ялинки. Єлизавета II має можливість сповна насолоджуватися святковою атмосферою.