Кортні Кардашян показала приголомшливі фото та відео на особистій сторінці. Незважаючи на те, що тіло барабанника Тревіса Баркера майже повністю заповнене татуюваннями, світська левиця однаково додала ще одне на його передпліччя.

Дивіться також Кортні Кардашян вийшла у світ в лакованій сорочці від українського бренду

Кортні Кардашян зробила татуювання бойфренду

Спочатку знаменитість зробила ескіз на папері – вона хотіла набити бойфрендові слова "Я тебе кохаю". Вже потім Кортні Кардашян приступила до самого процесу малюнку на тілі, знявши все на відео та зробивши кілька знімків.

Тепер на передпліччі Тревіса Баркера є освідчення в коханні від світської левиці. Очевидно, пара має серйозні почуття, про які не боїться говорити.

"Жінка багатьох талантів", – прокоментував знімки барабанник.

Для перегляду усіх фото й відео гортайте праворуч:

Стосунки Кортні Кардашян і Тревіса Баркера

  • Зазначимо, пара Кортні Кардашян та Тревіса Баркера не соромиться виявляти почуття на публіку попри те, що робить це по-особливому та незвично для інших.
  • Нещодавно світська левиця показала пікантне фото серед пустелі, а перед цим збентежила відеороликом, де облизує палець коханого.
  • Вперше про роман Кортні і Тревіса стало відомо наприкінці січня. Через 2 дні після Дня святого Валентина пара офіційно підтвердила чутки.