Урочистості в Лондоні триватимуть до 5 червня. Вся Велика Британія святкує 70-річчя правління королеви та висловлює щиру подяку за роки служіння.

До теми Королева Великої Британії святкує ювілей: кого можна було побачити на параді

Єлизавета II запалила "Дерево дерев"

Головний маяк, який запалила Її Величність, об'єднує друзів і сім'ю у Великій Британії та країнах Співдружності. Він освітлює громади по всьому світу.

Ввечері 2 червня королева з Віндзора символічно запалила "Дерево дерев", що розташоване у Букінгемському палаці. Її Величність керувала освітленням головного маяка у Віндзорському замку. Це дерево стане головним маяком протягом урочистостей, які відбуватимуться цими днями.

Того ж вечора у Сполученому Королівстві та Співдружності запалили понад 3 тисячі маяків, щоб відзначити 70 років служби королеви.

"Дерево дерев", яке засвітила Єлизавета II, складається з 350 саджанців і віддає данину 70-річній службі Її Величності.

Королева запалила "Дерево дерев": дивіться відео онлайн

Для святкового вечора королева обрала елегантну сукню м'ятного кольору. Серед аксесуарів образ доповнили білі рукавички, намисто, брошка та сережки. З взуття на Єлизаветі II були улюблені туфлі чорного кольору на низьких підборах. Біляве волосся вона вклала у фірмову зачіску, а на обличчі зробила гарний макіяж.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

У Лондоні відбувся парад Trooping the Colour

  • 2 червня в Лондоні розпочалися святкові дні з нагоди платинового ювілею правління Єлизавети II.
  • В центрі міста пройшов традиційний військовий парад Trooping the Colour, слідом за яким відбувся проліт сучасних та історичних літаків.
  • Після цього члени королівської родини разом з Її Величністю вийшли на балкон Букінгемського палацу.
  • Публіка звернула увагу на відсутність середнього сина королеви – принца Ендрю. Згодом стало відомо, що він захворів на коронавірус.
  • Також на балконі не було доньок Ендрю – принцес Євгенії та Беатріс. Принцеса Євгенія з сином і чоловіком слідкувала за дійством неподалік.
  • Меган Маркл і принц Гаррі разом з дітьми прилетіли з США, щоб у ці дні бути з королевою. Однак на публіці подружжя не з'являлося.