Летиція, королева Іспанії, вийшла у світ на захід, присвячений діяльністю бізнесвумен, у Мадриді. Ця ділова зустріч мала на меті надати жінкам-підприємцям поради задля підтримки їхніх проєктів.

Дивіться також Королева Летиція показала витончену фігуру в елегантному вбранні: фото виходу

Образ королеви Летиції

Без уваги публіки не зміг залишитися стильний, але водночас лаконічний образ іспанської королеви. Летиція постала перед камерами фотографів у темній джинсовій сукні-сорочці довжини міді від бренду Hugo Boss, що виглядала дуже молодіжно. Широкий пудровий пояс на талії вдало підкреслив елегантну фігуру Її Величності.

Королева Іспанії поєднала вбрання із лакованими туфлями у тон до поясу з гострим носком та на підборах. Трендовий аутфіт доповнювали також незвичні сережки-підвіски кольору морської хвилі у вигляді крапель.

Летиція розпустила пишне волосся та накрутила його на кінцях. Також вона зробила гарний макіяж, підкресливши очі нюдовими й золотистими тінями. У зв'язку з пандемією, жоден look Її Величності не може обійтися без захисної маски, як і цього разу.


Королева Летиція / Фото Getty Images

Елегантні образи іспанської королеви

  • Королева продемонструвала вишуканий аутфіт у повністю червоному вбранні, відвідавши церемонію нагородження у конгресі.
  • Летиція захопила стильним образом у жакеті, провівши ділову зустріч у штаб-квартирі страхової компанії.
  • Іспанська королева показала look в елегантному піджаку, побувавши у музеї Вікторіо Мачо.