Королева Летиція побувала у штаб-квартирі фонду ONCE, що був заснований в 1938 році. Він збирає кошти для надання послуг незрячим і людям з серйозними вадами зору.

Дивіться також Королева Летиція на урочистій вечері з'явилася у вишуканій чорній сукні: фото

Літній look королеви Летиції

Її Величність прибула в фонд у красивій літній асиметричній сукні чорного кольору з плямистим бежевим принтом. Вбрання мало короткі рукави та зав'язувалося під шиєю, що додавало образові жіночності. Такий look Летиція вирішила поєднати з туфлями-човниками гірчичного кольору на підборах.

Волосся королева зібрала у високий пучок, а на обличчі зробила повсякденний макіяж з коричневими тінями на повіках і тушшю на віях. З прикрас її аутфіт доповнювали маленькі золоті сережки-кільця та улюблена каблучка. А в руці Летиція тримала лаконічний чорний клатч.


Королева Летиція в чорній літній сукні / Фото Getty Images

Попередні виходи іспанської королеви

  • На зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Ін і його дружиною Кім Чжон Сук Летиція з'явилася в ніжно-рожевому вбранні.
  • У блакитній сукні Її Величність прибула на церемонію нагородження чоловіка короля Філіпа VI першою медаллю Пошани Андалусії.
  • Іспанське королівське подружжя побувало в Королівській академії витончених мистецтв Сан-Фернандо у Мадриді та Музеї витончених мистецтв у Палаці Карла V у Гранаді. Там Летиція вражала бездоганними сукнями кольору фуксії та смарагду.