Іспанське королівське подружжя відкрило ярмарок ARCO 2021 – ярмарок сучасного мистецтва в Мадриді. Звісно, що без уваги публіки не залишилися образи монархів.

Дивіться також Королева Летиція вразила елегантним образом у смарагдовій сукні: фото

Бездоганні образи монархів

Для урочистого заходу Її Величність обрала літній костюм з легкої тканини білого кольору, що складався з блузки оригінального крою та штанів. Такий look королева поєднала з лакованими бежевими туфлями-човниками на високих підборах. В руці вона тримала маленьку білу сумочку.

Король Філіп VI постав перед публікою в сірому костюмі, блакитній сорочці та бежевій краватці. Поєднав таке вбрання з коричневими туфлями. На обличчях обох монархів були білі захисні маски, які є незмінними атрибутами їхніх аутфітів під час кожного виходу.


Королева Летиція та король Філіп VI / Фото Getty Images

Волосся королева вклала у легкі локони, які зчепила у хвіст ззаду. Така зачіска підкреслила сивину Її Величності. На обличчі вона зробила макіяж з коричневими тінями на повіках і чорною тушшю на віях. Довершила бездоганний look довгими сережками з красивими білими квітами.


Королева Летиція / Фото Getty Images

Нагадаємо, нещодавно іспанська королева Летиція та король Філіп VI разом з доньками Софією та Леонор провели зустріч з лауреатами премії "Принцеса Жирона" в Palauet Albeniz. Захід відбувся у Барселоні. Тоді Її Величність одягнула сукню з деніму темно-синього кольору.