Король поспілкувався з українцями у старому берлінському аеропорту Тегель, де наразі розташований центр прийняття біженців. Напередодні він виступив у німецькому парламенті й висловився про війну в Україні.

До теми Королева-консорт Камілла з'явилась на банкеті у діамантовій діадемі та з намистом Єлизавети II

Його супроводжував президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Чарльз потис руки кільком українцям та сказав, що молиться за них. Крім того, він зіграв із біженцями у настільний футбол.

Він справді цікавився історією кожного. Дехто розповів йому, що в Україні недостатньо підвалів, де могли б сховатися люди. Там була сім'я, яка щойно приїхала, він зупинився поговорити з ними,
– розповіла представниця центру Клеопатра Туммлер.

До слова, під час промови у парламенті Німеччини король Чарльз згадав розв'язану Росією повномасштабну війну проти України.

"Неспровоковане вторгнення в Україну завдало невимовних страждань величезній кількості безневинних людей. Незліченні життя було зруйновано, свобода та людська гідність були розтоптані найжорстокішим способом і безпека Європи опинилася під загрозою", — заявив монарх.

До слова, нещодавно Чарльз ІІІ відвідав бійців ЗСУ, які навчаються у Британії. Він приїхав на тренувальну базу у Вілтширі, щоб потиснути руки українським солдатам після п'ятитижневої базової бойової підготовки.

Крім того, у роковини вторгнення британський монарх звернувся до українців зі словами: "Українці продемонстрували справді дивовижну мужність і стійкість перед обличчям такої трагедії".