У середу, 8 лютого, королівське подружжя побувало в історичній мечеті в районі Брік-Лейн. Цей візит мав би продемонструвати бажання Чарльза ІІІ представляти багатокультурну та багатоконфесійну Британію, але зчинив резонанс через його ощадливість.

Важливо Зеленський вперше зустрівся з королем Чарльзом

Король Чарльз ІІІ показався в дірявій шкарпетці в Лондоні

Річ у тому, що журналісти звернули увагу на шкарпетки короля Чарльза ІІІ, коли він роззувся перед мечеттю. Він не раз розповідав, що не любить викидати старі речі й латає їх, допоки це можливо. Схоже, монарх зношує навіть шкарпетки, адже на його правій нозі помітили дірку.

Це дуже контрастувало з елегантним образом Чарльза ІІІ – довгим чорним пальтом, класичними синіми штанами, білою сорочкою у смужку та яскравою краваткою.

У мережі на цей конфуз відреагували бурхливо. На диво, британського короля не засміяли, а похвалили за простоту. "Король Чарльз справді один з нас! У багатьох з нас є принаймні одна пара дірявих шкарпеток", "Такий же, як ми", – прокоментували у твіттері.

Нагадаємо, поки ікона стилю Кейт Міддлтон витрачає десятки тисяч доларів на гардероб, король Чарльз ІІІ особливо не заморочується над зовнішнім виглядом. У травні 2021 року він з'явився у брудних штанах і подертій куртці на обкладинці журналу Country Life. Усе тому, що фотографували його під час роботи в саду маєтку в Норфолку, коли він доглядав живопліт.