Вчора ввечері, 10 червня, на станції метро в Києві відбувся концерт для військових, волонтерів та жителів й гостей столиці. На заході виступила Ніно Катамадзе та Вєрка Сердючка, повідомляє 24 канал.

До теми Ніно Катамадзе приїхала в Україну: де побуває артистка

Вєрка Сердючка виступила в метро

Концерт пройшов на станції метро Майдан Незалежності. Спершу перед глядачами виступила Ніно Катамадзе. Вона виконала не тільки свої хіти, але й заспівала українською – пісню "Чорнобривці". Їй акомпанував на роялі Ніколоз Рачвелі.

Згодом на сцену вийшла Вєрка Сердючка (Андрій Данилко). Вона вперше за час війни виступила для людей. Артистка виконала хіт "Геть з України, москаль некрасивий". Нагадаємо, що цю фразу Вєрка Сердючка використала в одному зі своїх стендапів у 90-х. Вже згодом цей фрагмент у своїй пісні використала Jerry Heil. Також вона там згадала Зеленського, Кіма та Арестовича.

Вєрка Сердючка вперше за війну виступила в Києві: дивіться відео

Нещодавні виступи на підтримку України

  • MamaRika нещодавно виступила на благодійному концерті в Києві "100 днів незламності України". "Кожна нова зустріч із вами – це ритуал, обмін енергіями, емоції які вийшли на новий рівень сприйняття. Кожне слово, кожна пісня тепер набула іншого змісту і проживається дуже глибоко".
  • Гурт "Друга Ріка" виступає у містах Європи з благодійним туром "Хто, якщо не ми?". Всі кошти йдуть на потреби Збройних Сил України та гуманітарну допомогу.