Український продюсер відомих шоу Володимир Завадюк мав немало суперечливих ситуацій зі знаменитостями. Минулого року запам'ятався конфлікт зі співачкою Тіною Кароль, який продюсер прокоментував в інтерв'ю 24 каналу.

Читайте також Продюсер "Голосу країни" Завадюк зізнався, чи засуджує Потапа, який під час війни за кордоном

Продюсер Завадюк про конфлікт з Кароль

Володимир Завадюк зізнався, що ситуація, яка відбулась з Тіною, – частина робочого процесу. Зараз їхні стосунки хороші та дружні.

Ви знаєте, за час роботи з Тіною складних моментів було багато, проте це не конфлікт, це просто робочі моменти, в яких хтось хоче бачити конфлікт. І це теж абсолютно нормально,
– поділився продюсер.


Володимир Завадюк і Тіна Кароль / Фото з інстаграму продюсера

"Ми зараз співпрацюємо з Тіною в усіх наших марафонах, у наших проєктах разом з "Динамо". І я вдячний Тіні за те, що вона брала участь у кожному з них – починаючи зі Save Ukraine і закінчуючи Match for peace. Безумовно, ми з Тіною рідні люди. Тому ми й зараз перебуваємо на зв'язку одне з одним, цікавимося, як справи. Ми дуже багато часу працювали разом".

Інтерв'ю з Володимиром Завадюком у відеоформаті: дивіться відео онлайн

Про що йде мова

  • Напередодні запуску 11 сезону "Голосу країни", який став першим без Тіни Кароль, зірка відзначилась скандальною заявою. Вона сказала, що пішла з проєкту тому, що на бекстейджі проєкті почались незрозумілі інтриги та хайп, в яких не хоче брати участь.
  • Також Тіна Кароль висловилась щодо "Танців з зірками" (продюсером обох шоу є Володимир Завадюк). Виконавиця розповіла, що місце Іванни Онуфрійчук, яка стала ведучою на шоу, – куплене. Вона, Юрій Горбунов та сама Тіна начебто мали вести шоу утрьох. Але зірка відмовилась, бо не бачила в цьому успіху.
  • Також між Завадюком, Кароль та Даном Баланом виникло чимале непорозуміння після того, як Володимир назвав "роман" зіркових тренерів на "Голосі" – штучним і вигаданим заради переглядів. Згодом продюсер перепросив перед колегами.

У мережі продюсеру проєктів "Голос країни" й "Танців з зірками" не раз "прилітало", що в шоу занадто багато скандалів й інтриг. Він відповів, що до критики ставиться нормально.

По-перше, до будь-якої критики я ставлюся абсолютно відкрито. Я читаю коментарі, і якщо вони написані щиро, людьми, які справді так вважають, – це шанс змінити себе й подивитися на те, в чому ти, можливо, недопрацював,
– вважає Володимир.

"Що стосується наших шоу, то я вважаю, що ці шоу перш за все про мрію, натхнення і шлях до цієї вершини. Це шоу про неймовірну трансформацію. Ви знаєте, зараз дуже багато людей, які до цього писали коментарі, що дуже багато скандалів у шоу, пишуть, як вони скучили за великими шоу. Я думаю, що люди тільки зараз зрозуміли справжню мету цих проєктів, і про що ці проєкти".

Завадюк додав, що на його шоу немає сценаріїв. Все, що там відбувається – це частина справжнього життя і таким воно є – зі сварками, коханням, поцілунками й плітками.

"Люди, ви все це робите в житті, і це абсолютно нормально. Це про нас, про людей. Але я вважаю, що добро завжди має перемагати зло, перемагати той негатив, який може бути всередині. Це те, що ми зазвичай намагалися донести в наших шоу. Дуже хочу, щоб ви звернули увагу, що наші шоу завжди були не просто телепродуктом, не просто розвагою. Це був контент, який завжди говорив про українську музику, для якого завжди був важливий генокод нації, цінності і відкритості, і свободи, і правильного ставлення до людей з інвалідністю, і свідомого ставлення до людей ЛГБТ. Для нас важливо формувати сучасне суспільство".