Тривалий час Потапа займав тренерське місце у "Голосі країни", був улюбленцем телеглядачів, але, коли під час повномасштабної війни відсиджується за кордоном, думки в суспільстві щодо нього поділилися. Володимир Завадюк в інтерв'ю 24 каналу розповів, що думає з цього приводу.

Читайте також Продюсер "Голосу країни" та "Танці з зірками" Завадюк розсекретив, що буде з його проєктами

Чи засуджує Володимир Завадюк Потапа

Продюсер підкреслив, що ми живемо в такий час, коли когось засуджувати – це дуже неправильно, бо це працює тільки на руку агресору: "Усі ми маємо згуртуватися у спільній боротьбі. Це вибір абсолютно кожної людини, це, перш за все, її життя".

Що стосується Потапа. Я не погоджуюся з тим, що він є неактивним. З перших днів війни він дуже активно веде свій інстаграм. Можливо, комусь цього замало, проте він активно звертався і звертається і до колег в росії, і до російських зірок, і показує все, що відбувається в країні, паралельно бере участь у благодійних концертах, продюсує Настю Каменських,
– сказав Завадюк.

Також Володимир пригадав благодійні концерти, де Потап і його дружина Настя Каменських збирають кошти для допомоги України, вже передали понад 75 мільйонів гривень. Враховуючи всі ці фактори, Завадюк вважає участь Потапа у допомозі Україні достатньо активною.

"Хто де зараз перебуває – це вибір кожної людини. І я точно не та людина, яка має право засуджувати це на цей час", – підсумував Завадюк.

Інтерв'ю Володимира Завадюка у відеоформаті: дивіться відео онлайн