Раніше саме Вадим Лисиця повідомив, що Кондратюк забирає левову частину військової зарплатні Козловського. Конфлікт між співаком та його експродюсером триває вже 10 років.

Цікаво "Якби його сини служили": Козловський різко відреагував на відмову Кондратюка щодо "мирової"

Кондратюк несправедливо виграв суди у Козловського

Продюсер відверто говорить про те, що Кондратюк діяв незаконно.

Я теж продюсер. У мене були схожі ситуації, тому я точно знаю природу цих стосунків. Я знаю, що може бути, коли ми потрапляємо до суду. Скільки це триває, скільки це коштує і які важелі потрібні для того, щоб розв’язати питання саме у свій бік,
– сказав Лисиця.

На думку Вадима, коли це відбувалося, у Кондратюка були більші можливості, ніж у Козловського. Він вважає, що Кондратюк скористався ситуацією, адже Козловський не знав юридичних аспектів.

"На мій погляд, Козловський взагалі не розумів, що відбувається. Йому ніхто не пояснював усі юридичні аспекти цієї справи. Тому мені здається, тут теж є певна несправедливість. Я знаю деякі факти, інсайт, як воно відбувалося", – відповів продюсер.

Що відомо про конфлікт Козловського і Кондратюка

  • Ігор Кондратюк був наставником Козловського. Їхня співпраця тривала близько 10 років. Проте авторські права на всі треки, які виконував співак, належать продюсеру.
  • Тож, коли у 2012 році Віталій Козловський розірвав контракт з Кондратюком, він не мав дозволу на їх виконання. І через те, що він співав деякі треки, на нього подали до суду.
  • Тепер артист виплачує екснаставнику чималі кошти. Нещодавно Кондратюк зауважив, що співак повернув йому лише 2% від усієї суми. Поки що це 42 803 грн.
  • Днями Козловський запропонував Кондратюку зустрітися та підписати "мирову", щоб припинити ворожнечу. Проте продюсер відмовився.