Кондратюк прокоментував заяву Віталія Козловського. Співак напередодні підтвердив, що досі віддає борг експродюсеру зі своєї військової зарплатні.

Цікаво Віталій Козловський повернувся в Київ: "Мене перевели в іншу частину"

Ігор Кондратюк різко відреагував на звинувачення про те, що він забирає у свого підопічного Віталія Козловського всю його військову зарплатню. На це продюсер заявив, що кошти у співака списує виконавча служба.

Твою зарплату забирає виконавча служба, неук, за те, що ти – рецидивіст з порушень авторського права,
– різко написав Кондратюк.

Він також порадив Козловському пояснити, чому співак раніше не виплачував борг.

Такий коментар продюсер залишив в інстаграмі під дописом Віталія Козловського. Згодом він видалив його, проте українці встигли зробили скриншот.


Кондратюк відповів Козловському / Скриншот з інстаграм-сторіс співака

Додамо, що Віталія Козловського у коментарях підтримало чимало зірок та користувачів. Зокрема, ведучий Анатолій Анатоліч, акторка Наталія Денисенко, співачка Оля Цибульська тощо. Вони засудили Кондратюка за такий вчинок.

Чому Кондратюк забирає зарплатню Козловського

  • Артисти співпрацювали 9 років. Після цього між ними виник конфлікт через те, що Віталій Козловський передчасно розірвав договір з продюсером. За це суд зобов'язав його виплатити Кондратюку 9 мільйонів гривень.
  • Співак поступово повертав кошти. Тепер стало відомо, що до мобілізації Козловський повернув борг повністю, проте він з'явився знову.
  • За словами Віталія, борги виникли після мобілізації, коли на концертах він заспівав свої пісні на прохання публіки. Артист вже виплатив 1 мільйон гривень, але ще залишилося 2 мільйони.
  • Раніше Кондратюк заявляв, що не збирається пробачати борг Козловському навіть попри його мобілізацію. Цю позицію засудила акторка Ольга Сумська. Вона назвала вчинок продюсера ганебним.