Про це продюсер та телеведучий сказав 24 каналу. Він навіть поділився, що у нього був друг-росіянин, з яким він не спілкується із 2014 року.

Увага Після прохань дати громадянство: Оля Полякова відреагувала на критику через подругу-росіянку

Я вважаю, що безглуздо спілкуватися взагалі з росіянами у пошуку "гарних росіян". У мене навіть є докази – відповідні публікації,
– сказав Кондратюк.

Продюсер також вважає що у тих, в кого в Росії є родичі чи, можливо, навіть діти, брати чи сестри – це "інша історія".

"Але просто проводити час в соцмережах у пошуку "гарних росіян" – абсолютно даремно. Наскільки я зрозумів зазомбованість російського населення (при всій недовірі до соцопитувань, які там проводять), докази їхніх злочинів та неправоти – це дуже складна практика для психотерапевтів, а не для пересічних нас із вами", – додав він.

Кондратюк на власному прикладі розповів, що можна робити і як вчиняв він сам – просто блокував росіян у всіх соцмережах.

"Це не лікується і це не потрібно робити", – переконаний телеведучий.

Більше тут – Ігор Кондратюк про "білий список" російських артистів: дивіться відео

"Білі списки"

Також нагадаємо, нещодавно Верховна Рада заборонила виконання російських пісень у медіа та публічних місцях. Попри це, там збираються створити "білий список" артистів, які засудили агресію та підтримують суверенітет України. Вони зможуть обійти цю заборону.

До слова В Україні створять "білий список" російських зірок: як відбуватиметься "відбір"

Кондратюк же вважає, що до перемоги України та повернення усіх тимчасово окупованих територій немає сенсу говорити про певні "білі списки". Російські артисти так і будуть на шляху "воєнного корабля", адже зараз вони тут взагалі не потрібні. Нехай самі розбираються зі своєю владою.