Нотаріусиня Христина Остапчук часто відповідає на запитання шанувальників, що зробила й днями. Вона підняла тему фінансів та похвалилась, що сама купила собі квартиру.

Читайте також Даша Кацуріна відповіла, які в неї стосунки з Дантесом: фото листування пари

Христина Остапчук відповіла на чутки про "папіків"

Христині також написали, що вона могла б інакше відповісти тим, хто цікавиться її фінансам та бюджетом. "Тю, таким зацікавленим скажіть, що у вас є п'ятеро "папіків", які мають номер вашої картки", – пишуть фани. Остапчук жартома відповіла, що мати "папіка" – її "мрія".

Для таких я вже застара! За статистикою, вони обирають дівчат до 25, а мені, нагадую, 36, – підкреслила Христина.

Нотаріусиня додала, що не соромиться чоловічої уваги та подарунків для неї. "Не буду приховувати, що подарунки приймаю і, дякую Богу, чоловіки завжди щедрі в мою сторону. І всім таких бажаю, дівчата, бо ми цього варті!".


Христина Остапчук про папіків / Фото з інстаграм-сторіз

  • Додамо, що дорогі подарунки Христина отримувала і від колишнього чоловіка Володимира Остапчука. Вона розповіла, що не викинула ці презенти після їхнього розриву та продовжить їх носити.
  • Цікаво, що Христина Остапчук, схоже, також налагоджує особисте життя. Нещодавно вона натякнула, що сходила на побачення. Чоловік провів її історичним центром вечірнього Відня, а зранку надіслав Христині ніжний букет квітів.