Про це Анна розповіла у шоу "Говорить вся Україна". Виявляється, жінка теж страждала від психологічного та фізичного насильства.

Не пропустіть Перший замах, – Євгенія Емеральд заявила, що її намагалися вбити

Шокуючі подробиці першого шлюбу Стипанюка

Анна зізналася, що підтримує Емеральд, адже в ній побачила себе. За її словами, у шлюбі з Євгеном вона була у такому ж жахливому стані. Вони прожили разом 2 роки.

Анна описала, яким було їхнє спільне життя. Виявляється, Євген принижував її та змушував займатися оральним сексом. Також жінка припускає, що ексчоловік їй зраджував.

Не скажу, що в мене був щасливий шлюб. Щасливі були перші тижні стосунків, до того, як я завагітніла… Для нього вагітність не була бажаною. Він мені казав, що не потрібна ця дитина, треба зробити аборт,
– шокувала Анна.

А після розлучення Євген взагалі забув про дитину. Він сказав, що поговорить з сином, коли той виросте.

Що стало останньою краплею? Жінка пригадала, що знайшла в нього іншу сім-карту, якою він користувався, коли виходив з дому.

Через це ми посварилися. В один момент він навіть підняв руку, щоб мене вдарити, але не зробив це, бо на руках у мене була дитина. Потім, коли ми поїхали до мами, він мене вдарив. Тоді я зрозуміла, що не можу жити з цією людиною,
– запевнила Анна.

Крім того, колишній чоловік звинувачував її в зрадах, хоч це і не було правдою. Жінка наголосила, що не могла зраджувати, бо сиділа сама з дитиною. За її словами, навіть після розлучення, а вже пройшло 15 років, вона досі самотня, бо Стипанюк покалічив їй життя.

Свідчення Євгенії Емеральд та Анни: дивіться випуск "Говорить вся Україна":

Що відомо про аб'юзивні стосунки Емеральд зі Стипанюком

  • Через рік після одруження з Євгеном Стипанюком, ексвійськова Євгенія Емеральд оголосила про розлучення. Вона зізналася, що стала жертвою домашнього насильства.
  • Жінка показала листування з колишнім, де звучать погрози. Емеральд дізналася, що чоловік її зраджував. Крім того, Стипанюк надмірно вживав алкоголь.
  • Інші дівчата анонімно звернулися до Емеральд в повідомленнях, де розповіли про зґвалтування і домагання з боку чоловіка.
  • Сам Стипанюк поки що не відповідає на звинувачення. Він лише заявив, що є солдатом, а тому зараз думає про перемогу. Додамо, що він – охоронець Олега Ляшка.