Наталія та Віталій були у шлюбі 25 років. Навіть після розлучення вони продовжують спілкуватися, але тепер жінка прагне повернути дівоче прізвище.

Вас може зацікавити Ксенія Мішина ошелешила романтичним сюрпризом від незнайомця, через який її зупинила поліція

Ексдружина Кличка повертає дівоче прізвище

Наталія є моделлю, блогеркою та коучем з йоги. Вона повідомила, що у найближчі кілька днів у соцмережах змінить прізвище колишнього чоловіка на дівоче.

Останні 25 років багато хто з вас знав мене як Наталію Кличко, і лише деякі знали моє справжнє ім'я – Наталія Єгорова. Я хочу продовжити свій новий життєвий шлях і розпочати нову історію, яку починаю писати з чистого аркуша під власним ім'ям. Для цього багато причин, але головна – після розлучення я залишаю ім'я Наталії Кличко в історії,
– поділилася Наталія.

Єгорова продовжить займатися благодійністю, а саме – допомагатиме жінкам і дітям. Вона надалі буде голосом для тих, у кого його забрали, для тих, хто не може говорити про себе сьогодні. Наталія зазначила, що прагне постійно ставати кращою версією себе.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Нагадаємо, про розлучення Віталія та Наталії стало відомо у серпні 2022 року. З 2014 року подружжя жило окремо: Кличко у Києві, де є мером, а його кохана – у Гамбурзі. Однак вони зберегли дружні стосунки. Наталія хвилюється за ексчоловіка, оскільки Київ перебуває у постійній небезпеці.

  • 10 жовтня відбувся наймасовіший ракетний обстріл України за весь час повномасштабної війни. Тоді Наталія Кличко дуже злякалася за коханого. Вона одразу написала йому.
  • Як з'ясувалося згодом, окупанти вдарили ракетами по вулиці, де раніше жило подружжя.