48-річна Наталія Кличко давно живе в Гамбурзі, через що й розлучилася з Віталієм Кличком. Проте вона завжди на зв'язку з Україною. На диво, одним з перших, кому жінка написала вранці 10 жовтня, був саме колишній чоловік.

До теми Ексдружина Кличка показала, як росіяни вгатили по вулиці в Києві, де вона жила: моторошне фото

Чому ексдружина Кличка написала йому після обстрілу Києва

Співачка зізналася, що страшенно злякалася за Кличка, коли Росія вдарила по Шевченківському району Києва. Усе тому, що буквально за рогом від місця прильоту розташована їхня квартира.

Перше, що я зробила в понеділок вранці – це написала йому повідомлення. У такі моменти я боюся за нього. Він батько моїх дітей, я прожила з ним 25 років. Звичайно, я переживаю за його життя. Атаки були за рогом від нього, я знаю ті розбиті вулиці, знаю там кожен метр,
– емоційно заявила Наталія Кличко.

Вона не уточнила, де вибухи застали її ексчоловіка, але розповіла про найкращу подругу, котра понад п'ять годин просиділа в укритті.

"Вранці вона ще думала, що надворі гроза. Потім подивилася на небо і зрозуміла: це не грім, це атака на центр Києва", – поділилася Наталія Кличко.

  • Варто зауважити, коментуючи розлучення з Кличком, Наталія наголошувала, що вони назавжди залишаться друзями, адже були разом аж 25 років і виховали трьох дітей.
  • "Між нами, як і раніше, дружні, повні поваги одне до одного стосунки. Ми завжди підтримували та продовжуватимемо підтримувати одне одного за будь-яких обставин", – ділилася Наталія в серпні.