Христина Горняк відверто розповіла, що вже два тижні приховує від підписників неприємні новини. Вони стосуються її стану здоров'я.

До теми Колишня дружина Остапчука натякнула на нові стосунки та зізналася, про яке побачення мріє

Христина Горняк про проблеми зі здоров'ям

Колишня дружина шоумена поділилась, що лікарі виявили проблеми з ниркою. Її потрібно буде або видалити, або ще поборотися за здоров'я органа. Христина зізналась, що хоче бути чесною з фанами, до того ж їй хочеться підтримати людей, що опинилися у схожих ситуаціях.

Два тижні я живу в тривожному емоційному стані. Поки що думки лікарів в Україні розділилися: група "А" сказала видаляти нирку, бо я живу вже багато років на одній, група "Б" каже, що можна спробувати поборотися за неї, але шансів небагато. Сказати, що я в ах*ї – нічого не сказати,
– поділилась нотаріусиня.


Христина Горняк про свій стан / Фото з інстаграм-сторіз

"Коли я дізналася, мене розмазало сильно… І коли ви бачите мене тут усміхненою, не завжди мій внутрішній стан теж такий. Але я хочу жити як і раніше, так само повноцінно! Так само щасливо і з посмішкою! І я все для цього зроблю, просто зараз потрібен час на прийняття ситуації".


Христина Горняк про свій стан / Фото з інстаграм-сторіз

Христина Горняк додала, що відчуває страх та тривожність, але хоче продовжувати жити попри це випробування. "У мене дуже тривожний стан, і мені дуже страшно! Але, я хочу жити як і раніше – щасливою, усміхненою, і здоровою! В моєму житті за 36 років було багато випробовувань, і це одне з них теж, і я знаю, що я пройду його сильною, достойно і в будь-якому випадку і завершення буде для мене сприятливим! Ось такі справи! Дякую вам усім, бо я отримую стільки теплих слів підтримки".

  • Зауважимо, днями стало відомо про погіршення здоров'я у Віктора Павліка. Його дружина розповіла, що у співака сильно болить рука – лікарі кажуть, що це може бути серйозно.
  • Згодом виявилося, що 5 років тому у Віктора Павліка була різка травма, яка й спричинила біль після довгого часу. Після обстеження лікарі призначили артисту комбіновану ударно-хвильову терапію. Якщо вона не допоможе, доведеться робити операцію.