Лише наприкінці січня голлівудська пара Бен Аффлек та Ана де Армас поставили крапку в стосунках, які зав'язалися на карантині й тривали майже рік. Ініціаторкою була кіноакторка, кар'єра якої стрімко пішла вгору. Якщо зірка стрічки "Бетмен проти Супермена" важко переживав розрив і навіть подумував залишитися холостяком, то кубинська красуня стрімко поринула в новий роман.

Варто знати Дженніфер Лопес і Бена Аффлека заскочили за поцілунками

Новий роман Ани де Армас

Інсайдери повідомили, що Ана де Армас вже кілька місяців зустрічається з виконавчим директором Tinder Полом Букадакісом. Вони познайомилися через спільних друзів. Схоже, в 37-річного чоловіка серйозні наміри, адже він вже представив кохану своїй родині.

Віцепрезидент популярного додатку для знайомств живе на два міста – то в Остіні, що в Техасі, то в Санта-Моніці, що в Каліфорнії. Зараз Ана де Армас перебуває в Іспанії на зйомках нового фільму від Netflix "Сіра людина", а закоханий Пол Букадакіс не може дочекатися зустрічі з красунею.

Пол та Ана познайомились через друзів. Він багато часу проводив з Аною до того, як вона залишила США заради зйомок нового фільму,
– йдеться в джерелі.

Додамо, Пол Букадакіс, статки якого оцінюють в 17 мільйонів доларів, також захоплюється кінематографом. Він знявся в кількох короткометражних фільмах.

Розставання Бена Аффлека та Ани де Армас

  • Про розрив пари, яка закрутила роман на зйомках фільму "Глибока вода", стало відомо в січні цього року. Актори розійшлися мирно й залишилися друзями. Причиною розриву називають те, що Ана де Армас прагнула росту й не хотіла жити в Лос-Анджелесі, де мешкають діти Бена Аффлека.
  • Якщо кубинська красуня з головою поринула в кар'єру, то знаменитість довго горював. Він вирішив певний час побути холостяком, адже розчарувався в коханні та почуттях.
  • Проте вже на початку травня Бена Аффлека помітили біля будинку колишньої нареченої Дженніфер Лопес. Через 17 років зірки знову возз'єдналися.