За словами артистки, у неї є багато друзів, які на фронті. Вона намагається з ними часто тримати контакт та підбадьорювати. Один з них навіть повернув її "до життя".

Інтерв'ю повністю Не відкладайте життя на потім, – інтерв'ю з Олею Цибульською про Ірпінь, шоубіз та Євробачення

Буває таке, що декілька днів немає зв'язку, а потім чекаєш смску чи чекаєш дзвінок, і на душі стає тепліше. Один мій колега, з яким ми працювали на М1, на жаль, загинув, нещодавно з’явилася новина. Ще служать хлопці з М1, які професійні військові і теж вели хіт-парад,
– зізналась Цибульська.

Один колега Олі, Карім, який теж служить, у перші дні повномасштабного вторгнення привів до тями співачку. Тоді зірка перебувала в депресії через окупацію Ірпеня, де були батьки, і загалом важко проживала усі події.

"Він мене й привів до якоїсь тями, коли я сиділа в кутку з немитою головою 5 днів і не розмовляла. Він мені сказав: "Включи камеру, я хочу на щось прекрасне подивитися. Мені треба, тут стільки жаху, стільки цього болю, що я хочу побачити щось людське". І я тоді кажу: "Вибач, я не можу, тому що я виглядаю як чмо, я не маю сил піти вмитися". І він мене тоді якось наче розбудив: "Ми заради таких, як ти, заради жінок, сестер і матерів наших дітей тут стоїмо, ти що. Швидко, я даю тобі годину, чекаю гарних фоток", – розповіла жінка.

Вона додала, що пообіцяла всім знайомим, які воюють, по поверненню зварити борщ: "Давайте, роз**ашуйте тих окупантів, і бігом до мене на борщ. Сало дістану".

Інтерв'ю з Олею Цибульською у відеоформаті: дивитись онлайн

Читайте також Хай ці смердюки виходять звідси, – чому Оля Цибульська не виїжджає з України