Обговорення скандального інтерв'ю Меган і Гаррі, яким вони вщент рознесли монаршу родину Великобританії, не вщухає вже кілька тижнів. Свою думку щодо резонансних заяв пари висловив і 63-річий князь Монако.

До теми Представник Меган і Гаррі зізнався, що офіційного таємного весілля справді не було

Князь Монако прокоментував інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі

Альбер ІІ не став ігнорувати запитання журналістки Ялди Хакім і відверто зізнався, що не в захваті від рішення королівського подружжя винести сімейні проблеми на загальний огляд.

Він розуміє невдоволення Гаррі та Меган, які опинилися під тиском суспільства та палацу, однак не вважає телевізійне інтерв'ю відповідним майданчиком для таких обговорень. На думку князя Монако, такі проблеми варто вирішувати в колі сім'ї, а не на очах мільйонної публіки.

Важко уявити себе на чиємусь місці. Я можу зрозуміти, під яким тиском вони перебували. Але вважаю, що такі розмови варто вести тільки в приватному сімейному колі. Це не слід виставляти на загальний огляд. Мене це трохи стурбувало,
– поділився Альбер ІІ.

Він був дуже обережний у висловлюваннях та навіть побажав принцу Гаррі успішного життя в Каліфорнії.

"Я бажаю їм всього найкращого, але це непростий світ. Сподіваюся, у нього (принца Гаррі – ред. Showbiz 24) вистачить здорового глузду і мудрості, щоб зробити правильний вибір", – додав князь Монако.

Як світ відреагував на інтерв'ю принца Гаррі і Меган Маркл:

  • Букінгемський палац повідомив, що члени королівської сім'ї "дуже засмутились" та були занепокоєнні проблемами, які порушили Меган і Гаррі.
  • Батько Меган Маркл засудив доньку за скандальне інтерв'ю. Він став на бік монаршої родини та заявив, що не вважає британців расистами.
  • Британський телеведучий Пірс Морган поставив під сумнів слова Меган Маркл про самогубство, після чого звільнився з каналу.
  • Співачка Бейонсе першою з зірок підтримала подружжя та подякувала Меган за мужність, лідерство та натхнення.
  • Перша леді США Мішель Обама натомість закликала подружжя пробачити королівській сім'ї.