Український блогер кіт Степан, який жив у Харкові разом з господаркою, через війну був змушений виїхати з дому. Але днями він повернувся до України.

До слова Елітна армія жмуриків: Остапчук постібався з Тіматі, Джигана і Баскова через мобілізацію в росії

Кіт Степан приїхав до України

Зірка соціальних мереж показав фото зі Львова – саме там зупинився котик. Він зробив кілька фото на тлі ратуші та оперного театру.

Сенсаційна новина! Я, кіт Степан, повернувся в Україну. Упевнений, що кожен, хто любить Батьківщину, може бути корисним. Особливо коти. Тому я присвячую свою сторінку не лише веселому контенту, щоб викликати усмішку,
– повідомив кіт Степан.

Котячий блогер оголосив новий збір на потреби тварин, які страждають через війну. Завдяки його дописам раніше вдалося зібрати близько 15 тисяч доларів.

"Ми робимо дуже важливу справу. Ми рятуємо тварин з усієї України…Це справді неймовірно, дякую всім за вашу доброту та підтримку. Отже, оголошую новий збір на життєві потреби тварин, які перебувають у складних умовах. Покажіть силу любителям котів! Мур Мур".


Кіт Степан / Фото з його інстаграму

Як кіт Степан евакуйовувався з України

  • Блогер жив у Харкові, зокрема на Північній Салтівці, яку мало не найбільше обстрілювали окупанти. На восьмий день війни постраждав і дім його господарки.
  • Степан пробув у підвалі дві ночі, згодом його з господаркою забрали волонтери і вивезли на залізничний вокзал. Звідти він дібрався Львова, потім виїхав до Польщі.
  • Уже за кордоном йому надійшла пропозиція про допомогу від Всесвітньої асоціації інфлюенсерів із Монако. Так кіт Степан дістався Франції.
  • У травні в Каннах кіт Степан отримав блогерську нагороду World Influencers and Bloggers Awards 2022 за допомогу українським тваринкам.