Філіп Кіркоров вважає, що "використовувати культуру в політичних цілях – негідно", тому тепер піде в Європейський суд, де його представлятиме адвокат Олександр Добровінський. Раніше він вже неодноразово представляв інтереси Кіркорова, ексчоловіка Орбакайте Байсарова та інших публічних персон у Росії. Про це повідомляють у телеграм-каналі Mash.

До слова Через виступи в Криму: Кіркорову на 5 років заборонили в'їзд у Литву

"Філіп довірив мені вести його справи в судах Європи, де ми будемо боротися і відстоювати громадянську позицію Філіпа. На мій погляд, культура, мистецтво, спорт і любов повинні бути поза політикою", – заявив адвокат Добровінський.

Що Кіркоров сказав про Зеленського

У новому інтерв'ю виданню "Московский комсомолец" Філіп Кіркоров зізнався, що не розуміє, чому Володимир Зеленський не залагодив справу із його ситуацією з Литвою. Він згадав, що колись вони ділили одну сцену і телеефіри, а тепер Зеленський відрікся від нього.

Мій друг, з яким я ділив одну сцену і телеефіри, Володимир Зеленський, тепер відрікся від мене. А ми ж дружили – не розлий вода! Напевно, можна було якось вирішити питання по Філіпу Кіркорову, який нічого поганого Україні не зробив, є її народним артистом, отримав звання, до речі, з рук далеко не проросійського президента Віктора Ющенка,
– заявив співак.

Зокрема, Кіркоров згадав, як нещодавно виступав на концерті з українською співачкою Олею Поляковою в Дубаї.

"Оля на свою голову отримала в Україні величезні проблеми, її мало не розіп'яли. Мало не з ворогом народу вона співала, який вбивав людей. Це нонсенс і паноптикум", – додав артист.

Що відомо про заборону Кіркорова перебувати у Литві: коротко

  • Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс дав пропозицію МВС внести громадянина РФ і Болгарії Філіпа Кіркорова до списку іноземців, яким заборонено в'їжджати у країну. На його думку, він виправдовує окупацію Криму своєю присутністю на півострові і цим шкодить нацбезпеці Литви.
  • Всього за один день глава МВС Агне Білотайте розглянула заяву та заборонила в'їзд Кіркорову терміном на 5 років. Заборона вступила у дію 19 січня.
  • У Росії в МВС таке рішення Литви назвали "репресивним ставленням до артистів".