Свіжий випуск телесеріалу "Сімейство Кардашян" знятий під час сімейного відпочинку на озері Тахо, що на кордоні штатів Каліфорнія і Невада. Спочатку Кім розлютив піднос з печивом, через яке вона могла набрати вагу під час поїздки. Однак істиною причиною публічної демонстрації гніву є її розлучення з Каньє Вестом.

До теми Настя Каменських розповіла, як підтримувала подругу після розлучення з Позитивом

У своїй кімнаті Кім Кардашян розповіла сестрам про проблеми в шлюбі з репером. Вона поскаржилася на те, що почувається невдахою, адже не є ідеальною дружиною для Каньє.

Я більше не можу. Чому я все ще перебуваю там, де застрягла на довгі роки? Він переїжджає в інший штат щороку, а я повинна бути разом з ним, щоб виховувати дітей,
– емоційно висловилася Кім Кардашян.

Разом з тим між колишніми немає боротьби та ненависті. Судячи зі слів зірки, вони розійшлися спокійно, без скандалу. Ба більше, Кім гарно відгукується про екскоханого та бажає йому знайти ту жінку, яка буде супроводжувати його всюди.

"Він дивовижний батько, він зробив приголомшливу роботу. Я думаю, що він заслуговує того, хто зможе підтримати кожен його крок, йти за ним усюди й переїхати в Вайомінг. У нього повинна бути дружина, яка підтримає його в усьому, буде подорожувати з ним і робити все для нього", – наголосила світська левиця.

Додамо, чутки про розлучення зіркового подружжя ширилися давно, однак офіційно шлюборозлучний процес розпочався 19 лютого, коли Кім Кардашян подала всі документи. Тоді ймовірною причиною розриву називали президентські амбіції Каньє Веста. Як з'ясувалося тепер, це була одна з ключових проблем.

Як Кім Кардашян переживає розлучення з Каньє Вестом

  • У першому інтерв'ю після заяви про розлучення світська левиця не стала розкривати скандальні деталі шлюбу, який добігав кінця. Однак вона відверто заявила, що попередній рік був складним.
  • Вже у квітні Кім Кардашян була готова до нових стосунків. Її підозрювали в романі з репортером CNN Ваном Джонсом, з яким вона давно товаришує.
  • У цей час Каньє Вест все що носить обручку, однак називає Кім найгіршою дружиною. Зірка нібито "постійно проявляла агресію, ревнувала, все драматизувала".