Кейт Міддлтон та принц Вільям зв'язалися з сім'єю, яка скористалась допомогою цілодобової служби підтримки психічного здоров'я. Пара розповіла королівському подружжю, як їхній 12-річний син ледь не вкоротив собі віку через високу тривожність на тлі спалаху COVID-19. Однак хлопчик анонімно написав у службу й, отримавши підтримку волонтера, залишився живий. Так, герцогиня Кембриджська наголосила на важливості інформування молодих людей про психічне здоров'я.

До теми Мама Кейт Міддлтон розповіла, як проводить час з онуками

Стильний образ Кейт Міддлтон

Для дзвінка дружина принца Вільяма підібрала бездоганний look у діловому стилі. Вона одягла трендову блузку чорного кольору у великий білий горох, яку поєднала з класичними штанами по фігурі. Верхні ґудзики Кейт Міддлтон розстебнула, додавши стриманому образу легкості.

Герцогиня Кембриджська ретельно продумує кожну появу перед громадськістю, й навіть віртуальну. Тому штани і стильну блузку вона довершила лаконічними золотими сережками з коштовним камінням, в яких неодноразово з'являлась на публіці, та каблучками з діамантами. Волосся вона розпустила, а передні пасма вклала назад шпильками. Витончену зовнішність Кейт Міддлтон підкреслила фірмовим макіяжем з темними тінями.

Образи Кейт Міддлтон: