Представники королівської родини, як і їхні родичі, вкрай рідко дають інтерв'ю та спілкуються з пресою на особисті теми. Однак мама Кейт Міддлтон розповіла журналістам жіночого глянцю про дорогоцінний час з рідними. Вона наголосила, що попри статус успішної бізнес-леді, головна її роль – бабуся.

Читайте також Кейт Міддлтон підкорила елегантним образом у жакеті кольору хакі: фото

Мама Кейт Міддлтон про дозвілля з онуками

У 66-річної Керол Міддлтон четверо онуків – 7-річний принц Джордж, 5-річна принцеса Шарлотта, 2-річний принц Луї та 2-річний Артур Меттьюз, якого народила молодша донька Піппа. До слова, зараз жінка вагітна вдруге. Мама Кейт Міддлтон зізналась, що є дуже практичною бабусею та активно проводить час з королівськими нащадками. Разом вони розважаються на дитячих майданчиках, готують, танцюють та катаються на велосипедах.

Я хочу бігати з ними по пагорбах, лазити по деревах і проходити лабіринти на дитячому майданчику. Поки у мене є сили і можливість, я буду цим займатися. Я готую разом з ними, вчу їх танцювати, кататися на велосипеді,
– поділилась Керол Міддлтон.

До слова, мама герцогині Кембриджської є генеральним директором сімейного компанії Party Pieces, яка займається організацією свят у Великобританії. Розвивати бізнес їй допомагають троє дітей, які, за словами жінки, вклали частинку себе в бренд. Вона досі радиться з ними щодо нових творчих рішень. Керол Міддлтон запевняє, що їй вистачає енергії як на онуків, так і на бізнес.

"Я не з тих, хто довго сидить на дивані. У мене багато енергії, я отримую задоволення від своєї роботи. Я виросла, спостерігаючи за батьками, які завжди багато працювали. Мій батько був будівельником, а мама працювала неповний день в ювелірному магазині, а потім йшла на зміну на фабрику", – наголосила мама герцогині Кембриджської.


Мама Кейт Міддлтон / Фото Good Housekeeping