На службу у Вестмінстерське абатство Кейт Міддлтон прибула в одному авто з дружиною короля Чарльза ІІІ королевою-консорт Каміллою та дітьми – 9-річним принцом Джорджем і 7-річною принцесою Шарлоттою, передає 24 канал. Вони приїхали до церкви одразу після онуків Її Величності, включаючи принцесу Беатріс і принцесу Євгенію.

Важливо Похорон Єлизавети II: все, що варто знати – хронологія подій

Кейт Міддлтон з дітьми на похороні Єлизавети ІІ

На похорон прабабусі Єлизавети ІІ Джордж і Шарлотта приїхали після того, як 2021 року з'явилися на церемонії прощання з принцом Філіпом. Перед богослужінням принцеса Уельська тримала доньку за руку й заспокійливо торкалася її плеча.

Кейт Міддлтон з дітьми також бачили поряд з Меган Маркл. Під час ходи за труною Її Величності вони приєдналися до принца Вільяма. Сім'я заняла місця в першому ряду. Принц Джордж читав молитву під час проповіді архієпископа Кентерберійського, а принцеса Шарлотта шепотіла разом з матір'ю.

Кейт Міддлтон з дітьми та королевою-консорт Каміллою на похороні Єлизавети ІІ / Фото Sky News

Кейт Міддлтон з дітьми та Меган Маркл на похороні Єлизавети ІІ / Фото Sky News

Кейт Міддлтон з дітьми та Меган Маркл на похороні Єлизавети ІІ / Фото Sky News

Образ Кейт Міддлтон на похороні Єлизавети ІІ

На історичну подію Кейт Міддлтон одягла чорне пальто-кльош, схоже, від свого улюбленого бренду Alexander McQueen, і крислатий капелюшок з вуаллю. Цей ансамбль вона доповнила замшевими туфлями на шпильках.

Однак особливої уваги варті її прикраси. На принцесі Уельській намисто з перлами й діамантами з колекції Єлизавети ІІ. Вона одягала його на похорон принца Філіпа у квітні 2021 року, а раніше, 2017-го, на вечірку в Букінгемському палаці з нагоди святкування 70-річчя весілля Її Величності та герцога Единбурзького.

На Кейт Міддлтон сережки з перлами та діамантами, які також належали Єлизаветі ІІ. Вона отримала їх у подарунок у день свого весілля 1947 року.

Кейт Міддлтон прибула на службу до Вестмінстерського абатства / Фото Sky News