Нині на телеграм-канал Каті Осадчої "Пошук зниклих" підписано майже 99 тисяч людей. За 18 днів роботи в ньому тисячі дописів з контактами людей, які не втрачають надію знайти своїх рідних, друзів, знайомих. Цим уже користуються шахраї.

Читайте також Знищили місце нашого кохання, – Анна Трінчер про ракетний удар по ТЦ, де їй освідчувався Волошин

"Чим більше людей на нас підписано, чим більше людей ми намагаємося розшукати, тим більше активізуються шахраї. Людям, які залишили заявки про пошук своїх рідних, телефонують і кажуть, що їхні рідні в них у полоні", – розповіла Катя Осадча.

Вона додала, що наразі немає жодного підтвердження про полон цивільних, тож не варто "вестися" на хитрощі так званих мародерів. Осадча радить ігнорувати дзвінки з підозрілих номер і в жодному разі не "викуповувати" близьких самостійно.

По-перше, не підіймати слухавку, якщо номер викликає підозру. По-друге, не перераховуйте ніякі гроші шахраям. У 99,9% випадків – це шахраї, які просто брешуть, що поряд з ними є ваші рідні, що вони їх знайшли,
– наголосила зірка.

Телеведуча попередила, що злодіїв, які захочуть нажитися на чужому горі, вона з командою здаватиме кіберполіції. Вони вже працюють над цим. "Шахраї будуть покарані, а згодом горітимуть у пеклі. Не вистачає злості, але карма – штука швидка", – пише Катя Осадча.

Катя Осадча про шахраїв: відео

Нагадаємо, свій телеграм-канал Катя Осадча створила після того, як у дірект їй все частіше писали батьки, які через обстріли, завали воєнні дії загубили дітей. Тож вона взяла на себе місію оперативно інформувати про людей, які знайшлися чи загубилися, з фотографіями, з контактами тих, хто поруч.