Блогерка і модель Кайлі Дженнер та репер Тревіс Скотт вкотре розійшлися. Про це повідомляють джерела, близькі до зіркової пари.

Дивіться також Соліст Måneskin в день народження вибрив на голові логотип елітного бренду: неочікувані фото

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт розійшлися

Кайлі та Тревіс мали бути разом на зимові свята. Але натомість Дженнер поїхала разом з родиною та друзями на відпочинок в Аспен, на гірськолижний курорт.

Таке траплялося вже багато разів, вони відомі тим, що знову і знову розходяться, але завжди залишаються друзями і чудовими батьками,
– кажуть інсайдери.

Знаменитості не дають коментарів з цього приводу, як і зазвичай. Однак у Кайлі значно поменшало світлин із репером, що може свідчити про їхній розрив.


Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт / Фото з інстаграму зірки

Стосунки Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта

  • Роман зіркової пари триває ще з 2017 року. У 2019 Кайлі та Тревіс зробили паузу у стосунках, як тоді подейкували, через зради репера. Це сталось після того, як Дженнер народила від коханого доньку.
  • У червні 2021 року блогерка та репер офіційно відновили взаємини й вийшли у світ з донькою. Через деякий стало відомо про вагітність моделі. 2 лютого зірка народила хлопчика, але його ім'я та обличчя знаменитості приховують.
  • Через рік після появи на світ сина у мережі розрослися чутки про нібито чергову зраду Тревіса Скотта. Його звинуватили в романі з блогеркою та моделлю, яка й сама про це натякала. Але репер відкидав будь-яку інформацію та казав, що не знає дівчини.