Американський репер Тревіс Скотт (справжнє ім'я – Жак Берман Вебстер II) та модель Кайлі Дженнер з'явилися разом на 72 щорічному благодійному вечорі Parsons Benefit школи Парсонс в Нью-Йорку. Схоже, що зіркова пара, яка розірвала стосунки близько 2 років тому, відновила роман.

Цікаво На тлі поцілунків Джей Ло: Алекса Родрігеса помітили в будинку, де живе Кеті Голмс

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт вийшли у світ як пара

На світському заході знаменитості не приховували почуттів. Вони багато обіймалися та цілувалися. Примітно, що разом із собою вони взяли доньку – 3-річну Стормі.

Тревіса Скотта на благодійному вечорі нагородили за внесок у моду, мистецтво, підприємництво та соціальну справедливість. У своїй подячній промові він згадав про донечку та кохану.

Стормі, я люблю тебе. Дружинонько, і тебе я теж люблю!
– заявив виконавець.


Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт з донькою / Фото Getty Images

У своєму інстаграмі Кайлі Дженнер також поділилась романтичним фото з Тревісом Скоттом. Репер ніжно обіймав кохану зі спини.

Що відомо про стосунки Тревіса Скотта і Кайлі Дженнер

  • Про роман зірок стало відомо наприкінці весни у 2017 році. Майже одразу після початку стосунків з'явилася інформація про вагітність Кайлі Дженнер. Світська левиця народила доньку 1 лютого 2018 року.
  • Колишній бойфренд моделі Tyga заявив, що батьком новонародженої дівчинки може бути він, а не Тревіс Скотт. Адже його стосунки з Кайлі продовжувалися після розставання у квітні 2017 року.
  • Перед народженням первістка Дженнер західна преса обговорювала чутки про зради Тревіса Скотта й те, що Кайлі Дженнер розірвала з ним стосунки, вигнавши з дому. У червні 2018 року власниця б'юті-імперії планувала найняти приватного детектива, аби він прослідкував за репером під час його туру Європою.
  • Згодом у пари все налагодилося, однак у жовтні 2019 року стало відомо, що Кайлі й Тревіс взяли паузу у стосунках. Подейкували, що виконавець зраджував матері його доньки, але сам він всю цю інформацію спростовував.