Успішна українська телеведуча Катя Осадча має напружений робочий графік, але й у ньому знаходить місце для чоловіка та дітей. Недільний вихідний вона провела разом з рідними, зокрема зі старшим сином Іваном.

Дивіться також Ірина Федишин показала осінній образ на вулицях Львова: атмосферні фото

Вихідний Каті Осадчої з сином

Зіркова матуся провела час з сином в одному з київських парків. Там вони відвідали дитячу залізницю. Катя разом з Іваном прогулювалась серед дерев, їздила поїздом та насолоджувалась атмосферною осінню.

Наш чудовий вихідний. На дитячій залізниці все по-справжньому, тільки чаю не вистачає,
– поділилась зірка.


Катя Осадча з сином / Фото з інстаграму Каті Осадчої

На прогулянку з сином Катя Осадча одягнула повсякденне вбрання. Вона позувала перед камерою у широких темно-синіх джинсах та білосніжному светрі. Зверху телеведуча одягнула молочну куртку. Вона доповнила аутфіт сірою шапкою, білими кросівками та стильною червоною сумочкою. Іван натомість постав у чорних штанах та червоній куртці.


Катя Осадча з сином / Фото з інстаграму Каті Осадчої

Для перегляду відео гортайте праворуч:

Як зірки проводять вихідні з дітьми

  • Слава Камінська возз'єднується з чоловіком Едгаром та гуляє з дітьми містом. Минулого тижня експара взяла дітей на прогулянку в ботанічний сад.
  • Ірина Федишин нещодавно скористалась канікулами синів. Разом з ними та чоловіком вона відправилась у мандрівку Україною та відвідала Умань.