Катерина зауважила, що син зіркового подружжя дуже схожий на батька в дитинстві. Зазначимо, що Михайлу зараз всього 2 рочки.

Вас також може зацікавити Стільки вражень, – дружина Віктора Павліка показала, як відпочиває у Трускавці з сином

Як Віктор Павлік виглядав у дитинстві

На світлині, яку опублікувала Катерина, ще зовсім маленький Павлік позував у сорочці в клітинку та чорних штанах. Тоді майбутній співак мав коротку стрижку.

Віктор Павлік. 1970 рік. Маленький Михасик,
– написала під фото блогерка.

Як Віктор Павлік виглядав у дитинстві
Як Віктор Павлік виглядав у дитинстві / Скриншот з інстаграм-сторіс

Схожість Віктора Павліка та його сина Михайла


Фото з інстаграму співака

Як інші українські зірки виглядали в дитинстві

  • Джамала опублікувала своє дитяче фото. Вона позувала на синьому тлі з коротко підстриженим волоссям та в радянській шкільній формі.
  • 1 вересня Артем Пивоваров показав, як виглядав у школі. На світлині, якою виконавець поділився зі своїми шанувальниками, він позував у піджаку. Також школяр одягнув білу сорочку із чорно-білим коміром. Артем усміхався та тримав у руках грамоту.
  • Якось фани попросили Дашу Квіткову опублікувати свої дитячі фото, тож вона поділилась ними на своїй сторінці. На фото блогерка постала у зовсім юному віці – ймовірно, тоді вона лише йшла до школи або була у перших класах. Зокрема, на одній зі світлин Даша Квіткова позувала у рожевій сукні та з хвостиками. Поряд же були її друзі у чорних костюмах та білих сорочках з великим комірцем.