Якщо принц Чарльз стане наступним королем Великої Британії, його дружина Камілла буде оголошена королевою-консортом. Це традиційний титул дружини монарха, повідомляє 24 канал.

Читайте також Кейт Міддлтон постала у клітчастому блейзері на діловій зустрічі: фото стильного образу

Чим королева-консорт відрізняється від королеви

Титул "королева" може вручатись лише тим жінкам, хто отримав можливість правління по лінії спадкування. Таким чином монархинею стала Єлизавета II – вона стала королевою після смерті свого батька, короля Георга VI.

Тоді як королева-консорт – титул, що вручається дружині короля.


Камілла та Єлизавета II / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Чому Камілла стане королевою-консортом

Важливо зауважити, що довгий час було невідомо, чи герцогиня Корнуольська отримає звання королеви. У 2005 році, після заручин принца Чарльза та Камілли, було опубліковано прес-реліз, у якому говорилось про майбутнє звання принцеси.

Мається на увазі, що місіс Паркер Боулз повинна використовувати титул Її Королівська Високість принцеса-консорт, коли принц Уельський очолить престол,
йшлось у документі.

Єлизавета II оголосила Каміллу наступною королевою

  • З нагоди 70-річчя свого правління, 5 лютого, Єлизавета II опублікувала особливе послання. У ньому вона зауважила, що хоче бачити герцогиню Корнуольську королевою-консортом у разі правління принца Чарльза. Її Величність додала, що просить підтримувати майбутню королеву, як підтримували її.
  • Принц Чарльз з дружиною привітали Єлизавету II з ювілеєм правління та заразом відреагували на її звернення: "Ми глибоко усвідомлюємо ту неймовірну честь, яку бажає моя мати. Моя дорога дружина була моєю непохитною підтримкою у всьому, ми разом прагнули служити й підтримувати Її Величність".