Цієї новиною артистка поділилася в соцмережі. Раніше Камалія розповіла, як її чоловік-мільярдер збіднів через війну.

До теми Путін став іншим, – Камалія пригадала, як виступала перед диктатором в Кремлі

Камалія розлучається з чоловіком

Напередодні у програмі "ЖВЛ" вийшов сюжет, у якому Камалія розповіла про конфлікти з чоловіком під час повномасштабної війни. Тож тепер вона повідомила про розлучення.

Ми знаємо, що не на це чекав від нас український народ. Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли. З важким серцем ми просуваємося вперед порізно. Ми справжні люди, з реальним життям, зі справжніми сім'ями, друзями та колегами,
– написала зірка.

Подружжя намагалося вирішити сімейні проблеми

Співачка заявила, що разом із мільярдером старанно працювала над проблемами, сподіваючись зберегти сім'ю, але розлучення уникнути не вдалося.

"Ми старанно працювали над нашими проблемами протягом останнього року, і дійшли висновку, що хоча ми дуже любимо одне одного, ми залишимося розділеними і більше не будемо партнерами у шлюбі", – додала артистка.

Проте, за словами Камалії, подружжя розійшлося на дружній ноті та продовжить далі виховувати спільних дітей.

Вона запевнила українців, що в майбутньому покаже, як ідеальна родина має продовжувати жити у злагоді навіть після розпаду.

Шанувальників Камалії ця новина засмутила. У коментарях вони висловили співчуття з приводу розлучення:

  • "Мені дуже шкода... завжди любила вашу сім'ю".
  • "Дуже шкода, ви гарна пара. Але бажаю вам всього самого доброго".
  • "Дійсно шкода, ви дуже гармонійна і красива родина".
  • "Тримайтеся… Ви з Захуром сильні і гарні люди… Ми вас любимо і як сім'ю, і просто як окремих людей, що своїми вчинками всім показують гідні приклади".
  • "Дуже жаль, так все гарно було.... Добре, що розійшлись без скандалу".
  • "Як прикро, але це ваше життя і ваш вибір".
  • "Несподівано".

Що відомо про стосунки Камалії і Мохаммада Захура: коротко

  • Камалія з ранніх років активно долучалася до благодійних програм та подорожувала у рамках їхнього розвитку. Ймовірно, під час однієї з мандрівок вона і познайомилась із пакистанським бізнесменом Мохаммедом, який на 22 роки старший за неї.
  • Відомо, що пара одружилась у 2003 році. Через 10 років у Камалії та Мохаммеда Захура народились двійнята Арабелла та Мірабелла. Окрім цього, у мільярдера є син Арман і донька Тетяна від попередніх стосунків – росіянки.
  • Колись співачка Камалія ділилася секретом свого міцного шлюбу. Вона заявила, що "підносить" свого чоловіка на п'єдестал, тому у них сімейна гармонія, яка не згасає вже впродовж років.