Зіркова сім'я залишила розкішний маєток під Києвом і виїхала до Лондона, де змушена вживатися з дітьми Захура від першого шлюбу. Там одна няня на чотирьох дітей, тож Камалії доводиться і готувати, і прибирати, і за доньками доглядати. Мільярдер з Пакистану каже, що так буде доти, доки не закінчиться війна.

До теми Камалія розповіла про "війну" з донькою чоловіка-мільярдера, до якої переїхала в Лондон

Камалія економить, бо її чоловік-мільярдер збіднів

"Бізнесу практично нема. Всі офісні центри порожні, заводи працюють на 30-40% потужності. І воно не працюватиме, поки війна не закінчиться", – пояснює Мохаммад Захур.

Камалія жаліється, що теж не може забезпечувати сім'ю, адже всі концерти зараз благодійні. До того ж у неї свій фонд, який теж потребує вкладень.

Доводиться економити. Ми не ходимо так часто до якихось ресторанів дорогих. Немає настрою, нерадісно, не хочеться. Чоловіку тяжко, і в мене зараз немає комерційних концертів, тільки благодійні. Усе йде у фонд, усе йде на допомогу. Тому зараз не до розкоші,
– поділилася Камалія.

Камалія з чоловіком Захуром / Фото з інстаграму співачки

  • Цікаво, що попри кризу Захур витратив понад мільйон євро на подарунок дружині до дня народження. Він будує житло для українських біженців у Німеччині, де зможуть розмістити 750 сімей.
  • В інтерв'ю британському виданню The Telegraph Камалія також хизувалася будинком з золотими стільцями. Він, схоже, належить доньці Захура від першого шлюбу Тетяні. "Всі завжди думали, що Камалія така марнотратна, екстравагантна. Вона виявилася дуже сильною", – коментував тоді бізнесмен.