Українська співачка Камалія пригадала деталі початку стосунків з пакистанським мільярдером. Вона згадала, як підкорила Мохаммада Захура своїм співом.

Дивіться також Разом майже півстоліття, – Лілія Ребрик показала батьків, які відсвяткували фланелеве весілля

Чим Камалія підкорила чоловік

Виконавиця пригадала, як рік тому співала пісню "Місяць на небі". Почувши це виконання, Мохаммад начебто "ледь не зізнався в коханні". Так почалась їхня історія.

Саме з цієї пісні 20 років тому почалась наша красива любовна історія з Захуром. Почувши цю пісню в той заповітний вечір, він ледве не зізнався в коханні! Я й досі пам'ятаю: це була п'ятниця, 11 липня, вечір, 21 година,
– пригадала Камалія.

Камалія продемонструвала, як виконує пісню "Місяць на небі" у супроводі оркестру.

Камалія – "Місяць на небі": дивіться відео онлайн

Які стосунки Камалії та Захура зараз

  • У квітні цього року Камалія заявила, що вони з Мохаммадом Захуром розлучаються – "просуваються вперед порізно й більше не будуть партнерами у шлюбі".
  • Та згодом у мережі продовжували з'являтися їхні спільні сімейні фото, тому фани припустили, що подружжя примирилося та більше не думає про розрив шлюбу.
  • Камалія нещодавно прокоментувала підозри шанувальників. Вона пояснила, що стосунки у парі залишаються складними. Вони разом виховують доньок та підтримують один одного. Коли прийде час та рішення буде ухвалене, зірка повідомить.