У Каннах на Лазуровому березі триває 76 кінофестиваль. На червону доріжку виходять безліч голлівудських знаменитостей. Днями там з'явилися й українські зірки.

Дивіться також Мартін Скорсезе підтримав Україну на Каннському кінофестивалі: "Дуже нервую через агресію Росії"

Камалія на Каннському кінофестивалі

На червону доріжку Каннського кінофестивалю співачка Камалія вийшла за руку з чоловіком Мохаммадом Захуром. Вони обрали патріотичні образи у синьо-жовтих кольорах.

Виконавиця постала у жовтій сукні з вирізом до стегна та асиметричним топом. Талію підкреслював широкий пояс, прикрашений бусинами та блакитними квітками. Також Камалія загорнулась у синьо-жовтий прапор.

Мільярдер Мохаммад Захур постав у жовтих штанях та блакитному жакеті. Його образ доповнював яскравий метелик. Він тримав дружину за талію.

Ми разом з Захуром представляємо Україну в усій її красі на Каннському міжнародному кінофестивалі,
– написала Камалія.


Камалія з чоловіком / Фото з інстаграму Камалії

Чи розлучається подружжя

  • У квітні Камалія оголосила, що розлучається з чоловіком – їм нібито час йти різними шляхами. Але подружжя продовжувало з'являтись на спільних кадрах та разом виходити у світ.
  • Скасування розлучення фани запідозрили після їхнього приїзду в Канни. У межах фестивалю там відбулась вечірка Ukrainian Fashion Film Festival, що пройшла у день народження Камалії. З цієї нагоди її помпезно привітав чоловік.
  • Захур не обійшовся одними квітами, а влаштував дружині сюрприз. Він замовив столик у затишному ресторані, що непросто зробити під час міжнародного кінофестивалю, а також подарував великий синьо-жовтий торт.