Український гурт Kalush Orchestra повідомив, що шукає вокалістів. Музиканти оголосили великий конкурс, завдяки якому хочуть долучити найталановитіших співаків у команду.

Зверніть увагу "Холостяк-12" повертається: коли відбудеться прем'єра романтичного реаліті-шоу

Kalush Orchestra шукають вокалістів

Йо, всім привіт! Ми шукаємо 10 найтоповіших вокалістів України. Оголошуємо великий конкурс! Якщо ти маєш крутий тембр голосу і всі зазвичай кажуть, що ти майбутній "суперстар", то тобі до нас. Актуально і для хлопців, і для дівчат!
– поділилися в гурті.

Переможці Євробачення-2022 потребують 10 вокалістів. Для того, щоб взяти участь в конкурсі, Kalush Orchestra просить:

  • записати аудіо зі своїм співом (можна на диктофон),
  • і надіслати запис у телеграм-канал.

Музиканти прослухають всі демо-записи та зв'яжуться з найкращими. Надсилати аудіо можна весь тиждень, до 29 серпня, 10:00.

"Тих кого ми оберемо, долучимо до нашої команди та допоможемо з вашою творчістю. І не тільки… Одним словом, буде цікаво", – обіцяють Kalush Orchestra.


Kalush Orchestra / Фото з інстаграму Kalush Orchestra

Чим займаються Kalush Orchestra після перемоги

  • Український гурт постав на своїй першій обкладинці глянцю – це видання Ukrainian People, популярне у Північній Америці. До слова, журнал створила українська діаспора.
  • Музиканти анонсували масштабний осінній тур, що розпочнеться 20 жовтня. Вони відвідають Сполучені Штати та Канаду.
  • Також Kalush Orchestra планували виступ на фесті в Чорногорії. Втім, його довелося скасувати – на заході мала виступити росіянка, а гурт відмовився виходити з нею на одну сцену. Раніше артисти просили скасувати її участь, але організатори відмовилися.