Про вибір доньки зірковий татусь повідомив на особистій сторінці в інстаграмі. Олександр підкреслив, що Валерія сам вирішила навчатися в Україні.

Читайте також Ми переможемо тільки разом: український бомонд вітає школярів з Днем знань

Де навчатиметься донька Олександра Педана

Валерія стала студенткою Українського Католицького Університету у Львові. Вона обрала для себе спеціальність "соціологія". Педан зізнався, що пишається донькою, оскільки вона самостійно пройшла цей період та обрала університет саме в Україні.

У нашій країні найкраща освіта і важливо, щоб українські діти здобули її, потім працювали, відновлювали та будували Україну,
– написав ведучий у дописі.

Тепер Валерія житиме у Львові. На сайті вступників зазначено, що Валерія Педан навчатиметься на контрактній основі. У рейтинговому списку її ім'я вказане під номером 35. Вартість навчання складатиме 80 тисяч гривень на рік.

Зазначимо, що Валерія склала мультипредметний тест з балом 177,45. Вона закінчила школу з золотою медаллю.

"Усім бажаю насиченого навчального року. Безумовно, сподіваюся, що буде можливість навчатися офлайн і здобувати все, що дають в школах та університетах не лише через гаджети. Шановні діти, студенти! Ваша праця в школах та університетах – найбільший вклад в нашу перемогу. Пам'ятайте, що ви – українці, які навіть у найтяжчі часи твердо творять нову історію нашої держави. Сил вам та натхнення. Слава Україні!", – підсумував Педан.

Інтерв'ю з Олександром Педаном у відеоформаті: дивіться відео онлайн

Чимало знаменитостей з дітьми виїхали з України, тому навчальний рік доводиться починати за кордоном. Де навчатимуться зіркові діти – дізнайтеся у матеріалі 24 каналу.