Успішна українська виконавиця, авторка пісень та блогерка Jerry Heil (справжнє ім'я – Яна Шемаєва) зізналась, чи вірить, що між відомими співаками може існувати дружба. Вона також розповіла, чи планує займатися бізнесом.

Цікаво Відчуй мій біль, – Jerry Heil показала, як травмувалась на зйомках кліпу

Jerry Heil про дружбу в шоу-бізнесі

Співачка вважає, що у шоу-бізнесі все відбувається так само, як і в житті. Вона зізналась, що з артистів найближче спілкується з чоловіком Наді Дорофеєвої Володимиром Дантесом.

Шоу-бізнес – це не якась окрема територія, де все працює інакше, ніж у житті. Між кимось є дружба, а між кимось немає. Найближчий у цій сфері мені Вова Дантес, ми зійшлися на творчості й нам справді є про що поговорити,
– висловилась Jerry Heil.

Дівчина також розповіла про свій заробіток. Нагадаємо, що раніше вона зізнавалась, що свої пісні оцінює приблизно в декілька тисяч доларів.

"Я пишу і продаю пісні. Також заробляла на рекламі та роялті. Щодо власної справи, ідеї її – я планую зайти у сферу харчування. Недарма я писала так багато пісень, пов’язаних з побутом і кухнею. Можливо, це був прогрів, про який я тоді сама не підозрювала. Поки розповідати багато не хочу, тільки-но запущу – в інстаграмі все побачите", – заінтригувала Jerry Heil.


Jerry Heil / Фото з інстаграму зірки

Що українські зірки думають про дружбу у шоу-бізі

  • Реперка Alyona Alyona вірить у дружбу між артистами. З багатьма українськими знаменитостями вона підтримує теплі стосунки – з Монатіком, Аліною Паш, MamaRika, Джамалою.
  • Тіна Кароль вважає, що справжня дружба має перевіритися часом. У музичній індустрії вона дружить зі всіма, хто хоче бути з нею. Та зазначимо, що співачка є дуже близькою для Юлії Саніної.
  • Ольга Фреймут не належить до тих зірок, які зав'язують міцну дружбу з колегами. Ведуча зізналась, що у період популярності вона мала багато друзів, та коли обрала "життя для себе", більшість з них зникла. Зараз Фреймут підтримує стосунки з 4 друзями, які перевірені часом.