Відома українська виконавиця Alyona Alyona у розмові з Катею Осадчою розповіла, як ставиться до дружби чоловіка та жінки. Також вона поділилась, з якими музикантами товаришує найбільше.

Читайте також Про бодіпозитив: Alyona Alyona випустила новий кліп на пісню "Світ потребує краси"

З ким дружить Alyona Alyona

Реперка розповіла, що найбільше дружить із Монатіком, Аліною Паш та Джамалою. До Джамали Alyona Alyona навіть заходила в гості.

Ну насамперед ми дуже тісно спілкуємось з Дімою Монатіком, з Аліною Паш, з MamaRika, Джамалою. В кулуарах дуже тепло спілкуємось з усіма, напевне. Кожен підійде, щось та й скаже,
– поділилась Alyona Alyona.

Також виконавиця зізналась, що вірить у дружбу між чоловіком і жінкою, а вона сама є доказом того, що ця дружба існує. Зокрема, з близьким товаришом вона подорожувала Єгиптом, незважаючи на те, що в нього є дівчина.

"У мене був дуже насичений період – і зима, і літо, і карантин, тому ми не так часто бачились. А тут у нього випала відпустка і в мене, я запропонувала поїхати, от і поїхали. Він і путівку знайшов і допоміг все організувати. У нього є дівчина, вона нормально поставилася, тому що вона знає, що ми вже 13 років товаришуємо. Це нормально. Я можу приїхати до них ночувати, чи він до мене", – розповіла зірка.

Alyona Alyona додала, що з чоловіками дружити їй подобається навіть більше, ніж з жінками: "Дівчата полюбляють більше якісь плітки в підлітковому віці. Далі в дорослому житті ділити чоловіків. З чоловіками простіше".

Інтерв'ю з Alyona Alyona: дивіться відео онлайн

Подорож Alyona Alyona до Єгипту

  • З товаришем Едуардом на початку лютого реперка відправилась в Єгипет.
  • Зірка зізналась, що подорож видалась не зовсім вдалою: всі навколо хотіли заробити грошей, тому "замилювали очі" туристам.
  • Незважаючи на низку труднощів та негативних моментів, Alyona Alyona однаково прилетіла додому щасливою.