Оголошення номінантів відбулось у Парижі 12 жовтня. Окрім неї, на здобуття премії у категорії Public Choice Award 2023 претендують 15 молодих європейських артистів з Чехії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Австрії та багатьох інших європейських країн. Але приз симпатій глядачів отримає лише одна зірка.

Цікаво Тимура Мірошниченка запросили на престижну британську премію

Jerry Heil надихає мільйони користувачів YouTube своїми піснями та каверами. Вона також посилає важливе послання світу проти війни разом з володаркою MME Awards Alyona Alyona,
– зазначили організатори премії.

За лауреата премії можна проголосувати на сайті Music Moves Europe Awards. Переможець нагороди Public Choice Award отримає 5 тисяч євро. Загальний призовий фонд премії – 100 тисяч євро, їх отримає кожен з п'яти лауреатів премії Європейського Союзу. Володар Grand Jury Prize отримає 10 тисяч євро та ваучер на "зелений тур" (організацію екологічних гастролей) на 5 тисяч євро.


Jerry Heil стала номінанткою Music Moves Europe Awards 2023 / Фото з сайту

Усі переможці будуть оголошені на церемонії нагородження Music Moves Europe Awards у четвер, 19 січня 2023 року, на фестивалі-шоукейсі ESNS у Гронінгені, Нідерланди. Відтак, Jerry Heil, можливо, доведеться перервати своє навчання у США в Берклі та приїхати на відзнаку у Нідерланди. Наразі сама артистка ще не відреагувала на номінацію.

Нагадаємо, що Jerry Heil може стати третьою українською артисткою, яка отримає премію Європейського Союзу. У 2021 році нагороду отримала реперка Alyona Alyona, а у 2022 – співачка Alina Pash. Зазначимо, що з Alyona Alyona у Jerry Heil – тісна дружба. Цього року вони випустили кілька спільних хітів та разом виступають за кордоном на благодійних заходах.


Alyona Alyona і Jerry Heil у Європі / Фото з інстаграму артистки