Чоловік відомої виконавиці Бейонсе та успішний репер Jay-Z рідко ділиться деталями особистого життя. Та цього разу він відверто розповів про сім'ю та виховання дітей. Подружжя виховує 3 дітей: 9-річну доньку Блю Айві та 3-річних двійнят Румі й Сера.

Це цікаво Бейонсе захопила новими кадрами з чоловіком: фото в зухвалому міні

Jay-Z про сім'ю та дітей

Артист поділився, що секретом щасливої сім'ї та успішних стосунків – є любов.

Відчувати любов – найважливіше для дитини. А не ось це: "Я створив бізнес, яким потім будете займатися ви. Я роблю це заради вас",
– розповів Jay-Z.

Репер переконаний, що важливо підтримувати дітей у кожних їхніх зацікавленнях. Натомість не слід нав'язувати свою думку та робити вибір замість них.

"Що, коли моя дитина не захоче займатися музикою або спортом? Навіть не уявляю! Але до тих пір, поки дитина відчуває підтримку, не буде нічого неможливого. Нам, дорослим людям, хочеться, щоб діти робили певні речі, але ми багато чого не знаємо. Ми всього лише провідники", – вважає Jay-Z.

Jay-Z про карантин

Знаменитість розповів, що обмеження через пандемію коронавірусу пішли родині тільки на користь. Вони нарешті мали можливість проводити багато часу разом, зближуватися та розуміти один одного.

Наша мета полягає в тому, щоб переконатися, що ми забезпечуємо своїм дітям люблячу атмосферу, що ми уважні до того, ким вони хочуть стати,
– наголосив Jay-Z.

Шлюб Бейонсе та Jay-Z

  • Весілля знаменитої пари відбулось таємно 4 квітня 2008 року у Нью-Йорку. Вперше про нього дізналась громадськість 22 квітня.
  • Остаточно про одруження Бейонсе зізналася у відеофільмі на вечірці в підтримку альбому I Am ... Sasha Fierce в мангеттенському Sony Club.
  • У шлюбі Бейонсе і Jay-Z народилося троє дітей: донька Блю Айві (2012) та двійнята – син Сер і донька Румі (2017).
  • У 2016 році виникли чутки, що подружжя розлучиться через зради Jay-Z. Співачка тоді випустила альбом Lemonade, де співала про свій біль, а репер натомість у власних піснях зізнавався про романи та просив пробачення у дружини та дітей.